Visā pasaulē telpu apsildīšanas nepieciešamība rodas, sākoties aukstajiem gadalaikiem. Centrālapkure, apkures katli, siltā gaisa izpūšana telpā, krāsnis un plītis – spēj tik izvēlēties. Lai saprastu kāds apkures veids ir piemērotākais, jāizvērtē daži kritēriji – kādas telpas jāapkurina, cik bieži, kādi ir kurināšanas paradumi. Kamēr daudzdzīvokļu namos izmanto centralizēto apkures sistēmu, privātmāju iespējas ir elastīgākas – apkures katli, krāsnis un kamīni. Tieši ziepakmens krāsnis un kamīnkrāsnis pēdējos gados šeit aizstāj tradicionālās podiņu krāsns. Tie ir askētiski un mūsdienīgi, kā arī lieliski iederas jau esošajā interjerā.

STŪRA KAMĪNS AR TEICAMU SILTUMA DEVI

Kamīns un krāsns, pavisam noteikti, telpai spēj piešķirt patīkamāku gaisotni un veicināt pozitīvas emocijas. Stūra kamīni ir aprīkoti ar platām durvīm, kas ļauj droši vērot liesmas un telpā sagaidīt siltumu. Pateicoties tam, ka krāsnis ir iespējams izveidot dažādās krāsās un pielāgotas klienta vēlmēm un telpas iespējām, tās iederēsies jebkurā interjerā. Individuālie pasūtījumi nereti tiek papildināti ar dažādām ekstrām un papildus opcijām, piemēram, malkas cepeškrāsni. Krāsnis un kamīni tiek būvēti no ziepjakmens, kas, pateicoties savam ķīmiskajam sastāvam nodrošina vieglu apstrādi un vienmērīgu uzsilšanu un siltuma noturēšanu.

ELEKTRISKĀS UN AR MALKU KURINĀMĀS PIRTA SAUNAS KRĀSNIS

Atsevišķi tiek izdalītas saunas un pirts krāsnis. Izvēloties šāda veida apkures iekārtas savai pirtij un pirts priekštelpai, ir iespējams piemeklēt tieši tādu, kas nepieciešama konkrētam telpu izvietojumam. Piemēram, ja pirts telpa atrodas uzreiz aiz sienas pirts priekštelpai, kas nereti tiek izmantota kā atpūtas un sarunu zona dažādos saviesīgos pasākumos, tad, lai nošautu divus zaķus ar vienu šāvienu, iespējams izbūvēt pirts krāsni, kas vienlaikus pilda arī kamīna funkciju pirts priekštelpā. Zināms, ka latviešiem un arī citām kultūrām pirts ir attīrīšanās un relaksācijas vieta, tādēļ daudzi pirtis un saunas izvēlas kā atpūtas vietu. Pirts krāsnis tiek veidotas aktuālajā Skandināvu dizainā, kas iederas jebkāda stila interjerā. Nevajag aizmirst par pareizu krāsns kopšanu.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.