Bez tēmas

KUR ATRAST VISLABĀKĀS RIEPAS UN DISKUS?

Mašīnas riepu tehniskais stāvoklis tiešā veidā ietekmē to, kā automašīna uzvedīsies uz ceļa. Riepu tehnisko nobraukumu vislabāk var redzēt, izmērot protektora dziļumu, kurš nedrīkst būs pārāk sekls, pretējā gadījumā, riepas vairāk nav drošas lietošanai. Ja vēlaties pasūtīt lētākas riepas, tad sākumā nepieciešams apzināties, vai runa ir par jaunām vai lietotām riepām, jo cenu kategorijas ir ļoti dažādas. (vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

APDARES MATERIĀLU IESPĒJAS VEIKALOS

Celtniecības un labiekārtošanas darbi reti kad tiek uzlikti uz pauzes. Latvijā pēdējos desmit gados notiek ēku energoefektivitātes paaugstināšana un viens no iemesliem ir ne tikai namīpašnieku komforta celšana, bet arī pašas ēkas tehniskā stāvokļa paildzināšana. Latvijā katrs no mums var izbaudīt visus 4 gadalaikus, kas nozīmē to, ka mitrs un vēss laiks pie mums nav nekas jauns un neierasts. (vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

KĀ SAMEKLĒT VAKANCES?

Darbs ir vajadzīgs jebkuram un darbu sameklēt mūsdienās ir relatīvi vienkārši, jo vakanču piedāvājums ir proporcionāli pieprasījumam. Darba attiecības ir svarīgas kaut vai no tā aspekta, ka katram no mums ir nepieciešams pelnīt iztiku un nodrošināt savu vajadzību apmierināšanu. Prasmīgi sastādīts CV ir pirmais solis uz laba darba atrašanu. (vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

MĒBEĻU PIELĀGOŠANAS UN DIZAINA OPCIJAS

Viens no laikietilpīgākajiem procesiem mājokļa iekārtošanā, ir mēbeļu izvēle. Mēbelēm ir jāatbilst daudz un dažādām īpašībām - tām ir jābūt funkcionālām, modernām, labi jāizskatās un visādi citādi jāpilda sava funkcija. Parastos mēbeļu veikalos ir iespējams visu aptaustīt un izpētīt, savukārt virtuālajos mēbeļu salonos ir pievilcīgākas cenas. (vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

Dzīvesvietas iekšpagalma labiekārtošana – saimniecības ēkas un bruģēšana

Šodien neviena dzīvojamā māja nav iedomājama bez palīgēkas, kā piemēram, tikai garāža jau spēlē būtisku lomu ne vienīgi kā automašīnas novietne, taču arī piemēram, kā papildus mantu glabātuve. Lielākās saimniecībās gandrīz vai vienmēr būs uzbūvēti milzīgi angāri, kuros var tikt glabāta gan industriālā tehnika, gan dažāds inventārs. (vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

Kā tieši izvēlēties savu acu ārstu?

Okulists - acu ārsts ir viens no profesionāļiem, kas būtu jāapmeklē reizi gadā. Īstenībā bērniem, piemēram, acu ārsts tiešām ir nepieciešams un pat ir skolas, kur speciālists var arī atbraukt uz izglītības vietu. Mēs visi, nenoliedzami, gribam, lai mūs pārbaudītu speciālists, kurš tad spēs ieraudzīt pat mazāko problēmu. (vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

POPULĀRĀKĀS TENDENCES LOGU MONTĀŽAI

Labas kvalitātes logiem ir liela loma mājokļa tehniskajā stāvoklī. Pirms pārdesmit gadiem, namu fasādēs varējām redzēt pavisam cita veida logus. PVC, alumīnijs un koks ir populārākie materiāli, no kuriem izvēlas izgatavot logus. 21.gadsimta sākumā par tendenci kļuva PVC logu montāža dažāda tipa ēkās. (vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago