Mājokļa remontdarbi parasti ir ilgs un vēl izmaksu ziņā dārgs prieks. To negribās veikt atkārtoti. Viennozīmīgi tas būs iespējams, ja apdares darbiem piemeklējat “spēcīgus” apdares materiālus – tos, kuriem nekaitēs netīrumi, nokrituši trauki, mājdzīvnieku nagi vai regulāra tīrīšana. Bez šaubām, uzsākot remontdarbus, katrs no mums savā galvā redz to kopējo bildi, kurai beigās vajadzētu sanākt. Bet, lai tieši tas tā ir, nepietiks vienīgi ar pieskaņotu apdares materiālu atlasi vai remonta darbarīkiem. Sienu segums ir jāizvēlas, ņemot vērā istabas izmantošanas īpašības. Kādām īpašībām jāpievērš pastiprināta uzmanība, meklējot materiālus apdarei vai santehniku? Kādos veikalos to visu var iegādāties? Centīsimies noskaidrot tālāk rakstā.

Materiāli remontdarbiem

Priekš jums iesākas remonts. Pārdomājiet apdari sienām. Ir pieejamas tapetes no flizelīna, kas ir vienkārši kopjamas, turklāt tas ir viegli ieklājams apdares materiāls. Bez šaubām, jau ir papīra tapetes, kur tad iespējams atrast diezgan izturīgus modeļus. Papīra tapetes piemērota opcija būs bērnu istabā, tādas tapetes ir dabiskas un bez īpašiem piemaisījumiem. Savukārt, flīzes mozaīka var būt piemērota opcija sienu apdarē, piem., vannasistabā kā arī virtuves sienām. Grīdas segumu būtu nepieciešams saskaņot ar sienām, vai piemeklēt neitrālas krāsas. Tā, piemēram, bieža izvēle ir parkets vai lamināts. Bet, tā kā parkets jau ir dārgs prieks, jo sastāv tieši no dabiska koka, savukārt lamināts būtu ideāla izvēle, ja gribēsiet ietaupīt, taču vēlaties radīt dabīga koka sajūtas. Vēl grīdas apdarei labi noderēs linolejs, kurš tagad ir spēcīgs un ļoti dažāds dizainu izvēlē. Kad tiks meklēta santehnika, ieteicams pievērst uzmanību modernajām tehnoloģijām – jaucējkrāniem, kuri ietaupa ūdeni, podiem bez apmalēm, kas tieši būs higiēniski un arī daudz mazāk krājas dažādas baktērijas. Mūsdienās jo pārdomātāk pieķerties klāt remontam, jo būs labāk.

Kādā veidā atrast un izvēlēties salonu ar materiāliem priekš apdares?

Kā labāk piemeklēt apdares materiālu veikalu? Būtiski kritēriji ir un būs plašs preču piedāvājuma klāsts un, protams, produktu kvalitātes garantija. Protams, ne mazāk svarīga lieta ir cena, bet nemēģiniet atrast lētāko variantu, jo tieši kvalitāte apdares materiāliem ir vissvarīgākā. Kā piemēram, kvalitatīvs interjera veikals piedāvā cilvēkiem dažādu cenu kategoriju preces, turklāt šādos veikalos pazīstamiem ražotājiem pieejami gan ekskluzīvi risinājumi, gan ekonomiskākas preču kategorijas. Visu laiku uzdodiet jautājumus! Tā kā pat plaši zināmi ražotāji izlaiž lētākus apdares materiālus, taču tie kvalitātes ziņā neatpaliek no dārgiem variantiem. Būtisks faktors arī ir piegāde, vai veikals nodrošina piegādi uz mājām. Tā kā aizdomāties par to, kādā veidā atvest lamināta dēļus savā auto, nebūs tā patīkamākā nodarbe. Obligāts kritērijs ir sertificēts darbinieks, kas spēs sniegt konsultāciju kā apdares materiālu piemeklēšanā, gan piedāvās idejas interjera plānošanā, gan arī paskaidros pilnīgi visas preces īpašības. Nenoliedzami, būtiski jau ir apskatīt apdares materiālus un pataustīt, tāpēc labs interjera veikals piedāvā ne vien apskatīt materiālus, bet dažreiz pat pieejami gatavi projekti, piemēram, jau gatavas istabas ar dizaina iekārtojumu, lai vieglāk apjaustu to, ko Jūs vēlaties. Visbeidzot – vērīgi lasiet rekomendācijas, tā kā tieši pircējs jau ir tas, kas varēs pastāstīt visu par preču tirgotāju un vēl pakalpojumu sniedzēju.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.