Kokmateriāli vienmēr ir bijuši viena no Latvijas TOP precēm dažādās nozarēs. Kokrūpniecības uzņēmumi visbiežāk iepērk apaļkokus, dēļ to plašajām izmantošanas iespējām. Tā ir vadošā eksporta prece Latvijā jau daudzus gadus un šo vērtību ciena ne tikai pie mums, Latvijā, bet arī ārvalstīs. Kokrūpniecības uzņēmumi iepērk apaļkokus visā Latvijā, papildus nodrošinot arī blakus pakalpojumus un, protams, visu nepieciešamo dokumentu kārtošanu darījuma veikšanai(uzzini vairāk šeit – https://www.bonotimber.com/pakalpojumi/zagmaterialu-tirdznieciba). Arī citi uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi tiek izpildīti ar tādu pašu, atbildīgu pieeju visos posmos.

KĀ RODAS PAPĪRMALKA?

Papīra ražošanai tiek izmantota celuloze, kas tiek iegūta no papīrmalkas. Papīrmalka ir kokmateriāla veids, ar nedaudz zemākām kvalitātes prasībām, kas ir izmantojams tik pat pilnvērtīgi kā apaļkoki vai citi kokmateriālu veidi. Papīrmalkai izmanto skujkoku un lapu koku galotnes vai tās daļas, kas nav derīgas finierkluču vai zāģbaļķu ieguvei. Priedes, bērzi, apses un egles ir populārākie papīrmalkas ieguves koki. Papīrmalkas garums, visbiežāk, ir 3 metri un diametrs no 6-60 centimetriem. Papīrmalkas cenas ir dažādas un par labāko piedāvājumu vislabāk ir interesēties tieši pie kokrūpniecības uzņēmuma. Mūsdienās vislielāko atbalstu gūst tie uzņēmēji, kuri rūpējas ne tikai paši par savu peļņu, bet arī par apkārtni un apkārtējiem, kas nozīmē atbildīgu rīcību visos pakalpojuma sniegšanas posmos.

AR KOKAPSTRĀDI SAISTĪTU PAKALPOJUMU PIEDĀVĀJUMS LATVIJĀ

Lai atvieglotu darbu ar klientiem visā Latvijā, uzņēmuma filiāles tiek veidotas katrā reģionā. Tas būtiski atvieglo gan pakalpojuma sniegšanu, gan saņemšanu visām iesaistītajām pusēm. Mūsdienās kokmateriālu apstrādes, pārstrādes un ražošanas uzņēmumi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai piesaistītu klientus, piemēram, enerģētiskās koksnes un šķeldas ražošanu, paneļu māju veidošanu, apaļkoku un papīrmalkas iepirkšanu un tamlīdzīgi. Modernas tehnoloģijas un inovatīva pieeja ir galvenā atslēga plašam klientu lokam ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Jebkurš uzņēmums, kurš tendēts uz ilgtermiņa kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu savā nozarē, saviem patstāvīgajiem un potenciālajiem klientiem, mūsdienīga pieeja sava biznesa virzīšanai tirgū ir nepieciešamība ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.