Hokejs noteikti ir latviešu nacionālais sporta veids. Ne velti Pasaules Čempionāts hokejā ir viens no Latvijā gaidītākajiem un skatītākajiem notikumiem. Īsts hokeja līdzjutējs ne vien apmeklē spēles sporta arēnās un vēro tās TV ekrānos, bet labprāt arī pats šad tad padzenā ripu pa ledu.

Tā pat arī ļoti daudz vecāki izvēlas savus bērnus sūtīt hokeja treniņos. Lai sekmīgi varētu piedalīties šādās sportiskās aktivitātēs, bez šaubām nepieciešams speciāls ekipējums, jo ar šortiem un T kreklu un sporta apaviem kā, piem., spēlējot futbolu, nepietiks. Atbilstošu ekipējumu hokeja spēlēšanai ir opcija pasūtīt dažādos specializētos sporta veikalos, kuros sev piemērotus aksesuārus atradīs gan vīri, gan daiļā dzimuma pārstāves.

KO VAR IEGĀDĀTIES PRIEKŠ HOKEJA SPĒLĒŠANAS?
Hokeja ekipējums sastāv no daudz un dažādām pozīcijām. Hokeja nūjas, hokeja ķiveres un arī hokeja slidas bērniem un pieaugušajiem visādā ziņā ir vienas no pirmajām detaļām, kas nāk prātā. Bez atbilstošām slidām nekāda hokeja spēlēšana nesanāks, tāpēc slidu pirkšana ir pats pirmais, ar ko jāsāk. Ja hokeju sev brīvā laikā plānojat spēlēt ar saviem draugiem vai kolēģiem, katrā ziņā jāpiemeklē vienota hokeja forma visiem spēlētājiem. Lielu daļu visa hokeja inventāra veido aizsargi. Tie ir gan rokām, gan kājām, protams, galvai un, protams, arī citām ķermeņa daļām. Tos vienmēr velk zem formas – krekla un biksēm. Ja vēlaties ar hokeju nodarboties mazliet profesionālāk, obligāti jāapskata opcija nopirkt dažādus ar hokeju saistītus trenažierus, kas sekmēs ķermeni un garu uzturēt pienācīgā formā.

SPECIĀLA EKIPĒJUMA NOZĪME HOKEJA SPĒLĒŠANĀ.
Visu hokeja spēlēšanai nepieciešamo ir iespējams iegādāties gan sporta veikalos uz vietas, gan internetā. Lai arī pirkumu veikšana tiešsaistē liekas parocīgāka, iegādājoties sev hokeja spēlēšanai nepieciešamo inventāru, ir atsevišķas pozīcijas, ko labāk nopirkt veikalā uz vietas, kur ir iespējams tos uzmērīt un atrast atbilstošāko. Bez šaubām viena no šādām pozīcijām ir slidu iegāde. Ir nozīmīgi lai slidas derētu kā uzlietas, jo tas nodrošina labāku kustēšanos uz ledus un aizsargā no traumām. Arī aizsargelementu – ķiveres, cimdu, spenzūras, plecu un kāju, uzmērīšana ir ārkārtīgi nozīmīga. Atbilstošs ekipējums veido ātrākas un kvalitatīvākas kustības uz ledus un spēlēšanu kopumā!

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *