Kurš tad no mums visiem nav meklējis online meklētājā frāzi – vārda diena šodien. Pie mums Latvijā vārda dienas bieži vien tiek atzīmētas pat vairāk nekā dzimšanas dienas, tāpēc jau ir ļoti patīkami tad, kad būs atsūtīti novēlējumi no tuviem cilvēkiem.

Turklāt patlaban eksistē vietnes, kur tad ir ne vienīgi vārda dienu kalendārs, bet arī dažādi apsveikumi, dāvanu idejas, vai pat iespējams pasūtīt dāvanas, gan tiem kam šodien vārda diena, gan tiem kuriem citi svētki. Šādi mēs taupām savu laiku un arī tiek sameklēti tematiski apsveikuma pantiņi.

Apsveikumi pantiņi kolēģim, vai tie atšķiras savā starpā?

Esot darbā, jau ir pieņemts sveikt savus kolēģus ar dažādiem svētkiem, un protams, bieži vien pat būs sataisīts konkrētas kolēģu dzimšanas vai vārda dienas kalendārs. Bez šaubām savus kolēģus gribās apsveikt ar izdomu, šeit palīdzības roku var sniegt vietnes, kur ir sadalīti pa grupām apsveikumi un novēlējumi. Vajadzēs tikai izvēlēties filtru – apsveikuma pantiņi sievasmātei un tad atlasīt pasākumu, un pēc šī visa Jums būs gatavs, korekts un labs apsveikums. Mēģinot saglabāt labu vidi kolēģu starpā, labi novēlējumi tiešām ir vajadzīgi, jo tas viss liks ikvienam justies svarīgam. Un tieši šeit galvenais atrast pareizos pantiņus un neizvēlēties tos,, kas tad paredzētas sievai, tā kā tad var sanākt diezgan divdomīga situācija.

Kur sameklēt vārda dienas apsveikumus?

Pētot dažnedažādas vietnes, kurās ir izvietoti novēlējumi ar dažādiem svētkiem, nav skaidrs ar ko tad tie atšķiras savā starpā vai, kādi ir tie labākie. Šeit var izdalīt trīs galvenos kritērijus, kam tad pievērst vērību. Pirmā lieta ir tāda, ka lapai ir pieejams labs vārda dienas kalendārs, pie tam ir vēl labāk, kad tas ir papildināts un ir jau dažādu citu svētku dienu kalendārs Kad Jūs meklējat, piemēram, šodien vārda dienas svin Līgas, Jūs varat uzreiz atrast, ka šodien ir Līgo diena, tā kā vienlaicīgi šeit atrodams arī latviešu svētku kalendārs. Otrā lieta ir paši apsveikumi un kā tie tiek grupēti. Vispareizāk ir tad, kad dzejoļi vai novēlējumi jau ir sagrupēti, pa svētkiem, piem., vārda dienas, kā arī pa personām, kā piemēram, tēvam, vai vārdiem. Tāds filtrs ļauj atrast tos labākos un pareizākos pantiņus. Un pēdējai lieta ir dāvanu idejas, kur dažādas dāvanas tiek sagrupētas saskaņā ar notikumiem un arī pa personām. Tāda mājas lapa ļaus pareizi sveikt kā to, kas šodien vārda dienu svin, gan arī piemeklēt labāko dāvanas variantu tētim vai kolēģim svētkos.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *