Veselībai un komfortam ir ļoti ievērojama loma mūsu pašsajūtai ikdienā. Ikdienas gaitas un darbi tiek būtiski ietekmēti, ja jūtamies kaut nedaudz nekomfotabli savā ķermenī, noguruši un pilni emocionālas spriedzes.

Šādi mirkļi ir īpaši piemēroti tam, lai dotu savam ķermenim un garam iespēju atpūsties un uzlādēt spēkus. Dažāda tipa rehabilitācijas procesi ir tie, kas allaž noder arī profilaktiskos gadījumos un liek mūsu ķermenim un garam, burtiski, lidot. Piemēram, ja esat grūtniece, esat pārcietis vēnu operāciju vai ikdienā vienkārši esat pakļauti lielai slodzei dažādās ķermeņa zonās, ievērojams atspaids ķemeņa pašsajūtai būs kompresijas apģērbs un tieši kompresijas zeķes. Topošās māmiņas noteikti novērtēs ne tikai kompresijas zeķes, bet arī grūtnieču jostas un speciālo apakšveļu, kas būs lieliski palīgi ne tikai grūtniecības, bet arī pēcdzemdību periodā. Savukārt, ja svarīga mazliet nopietnāka pieeja rehabilitācijai, tad dažāda tipa ortozes piedāvās lielu atbalstu ikdienas gaitām. Ieskaties mājas lapa un pasūti jau šodien!

KOMPRESIJAS ZEĶU PRIEKŠROCĪBAS SLODZES GADĪJUMOS.

Dažāda stila kompresijas apģērbs pēdējos gados ir kļuvis ļoti populārs. Ar vien lielākoties aktīvās atpūtas piekritēji, izvēlas zem sava brīvā, sportiskā apģērba, pavilkt apakšā kompresijas bikses, kreklu, zeķes. Kompresijas apģērbs rada asinsriti noslogotajās ķermeņa zonās, tādā veidā atslogojot muskuļus un saites no slodzes, kas dienas beigās var radīt diskomfortu un nogurumu. Kompresijas zeķes ir nopērkamas gan aptiekās, gan dažādos interneta veikalos, kas piedāvā šāda un līdzīga tipa noderīgas lietas. Tautā sauktas dēvētas arī kā vēnu zeķes, šis apģērba gabals būs liels atbalsts arī lidojumu laikos, stāvoša darba darītājiem vai vienkārši profilaktiskos nolūkos.

KAS JĀZINA PIRMS ORTOŽU IEGĀDES?

Ortozes palīdz ikdienā atgūt un attīstīt zudušās pašaprūpes un ikdienas iemaņas, tādējādi tās ir īpaši vajadzīgas cilvēkiem pēcoperācijas un rehabilitācijas periodā, kā arī personām ar kustību traucējumiem. Ortozes visbiežāk tik iedalītas medicīniskajās un sporta ortozēs, kas abas pilda atbalsta lomu. Sporta ortozes ir izplatītas aktīva dzīvesveida piekritēju vidū, savukārt medicīniskās ortozes ir populāras personām ar fizisku invaliditāti, pēcoperācijas rehabilitācijas periodā. Pastāv dažāda veida ortozes, kas katra pilda savu funkciju – ortozes celim, potītes ortozes, ortizes elkonim, ir arī ortozes roku pirkstu ufnkciju atjaunošanai, bandāžas un daudz kas cits. Pirms attiecīgu ortožu iegādāšanās, lūdzam konsultēties ar ergoterapeitu, lai saprastu kāda tipa ortozes ir nepieciešamas, jo nepareiza terapija var nodarīt lielākas sekas mūsu veselībai, kā varētu likties sākumā.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *