Parasti ar terminu “skrituļslidas” visi domā tikai par botām uz riteņiem. Bet tie sportisti, kuri lieto profesionāli skrituļslidas, jau saprot, kad pastāv diezgan daudz dažādu to variāciju.

Pie tam nebūs nozīmīgi, kas tieši interesē – skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, bet varbūt bērnu skrituļslidas, viņas ir un arī paliks ātrākais un izveicīgākais variants, kā var pārvietoties pa ielām. Paša veida izvēle jau ir atkarīga no Jūsu braukšanas veida: vai, piemēram, ir vēlme vienīgi braukt pa tuvāko ielu prieka pēc, vai jau vairāk vilina triki un ātrums!

Uzzini vairāk – https://www.diena.lv/raksts/citi/reklamraksti/ka-pieradinat-skritulslidas–padomi-iesacejiem-14240426

Kad esat nolēmuši pirkt skrituļslidas, vispirms ir jāizprot, kādā veidā tās tiek iedalītas. Un šajā gadījumā neiet runa vienīgi par to, ka tiek izdalītas skrituļslidas sievietēm, vīriešiem vai arī bērnu skrituļslidas. Tiek izlaistas, kā piemēram, skriešanas skrituļslidas, kas domātas profesionāliem sportistiem, jo tās būs pietiekami atbilstošas ātrai braukšanai, sacensībām kā arī citiem sporta veidiem. Labākās skrituļslidas iesācējiem ir skrituļslidas fitnesam. Tās izmanto tikai neprofesionāļi, tā kā tās ir ērtas un drošas izmantošanā, bet neparocīgi ātrajiem sporta veidiem. To var izskaidrot ar to, ka šeit ir 4 riteņi, kuru izmērs ir no 7,5 līdz 9 cm, un tie ir ļoti mīksti. Bērnu skrituļslidas savā pamatā ir tieši tas pats fitnesa inventārs, kas atšķiras vienīgi ar mazāku izmēru. Pastāv arī ekstrēmu sporta veidu skrituļslidas, speciāli priekš triku īstenošanas. Šeit vajadzīgas stingras un smagas skrituļslidas. Ārēji tās ir diezgan masīvas un to pamata mērķis ir saturēt kāju. Savukārt hokeja skrituļslidas vīriešiem, protams pastāv arī sievietēm, arī ir ļoti populāras, jo hokejs arī ārpus ledus arī ir pieprasīts sports. Šajā gadījumā to zābaks ir tāds pats kā hokeja slidām, taču šeit pastāv laba ventilācija, pie tam zābakam purns tiek aizsargāts.

Vīriešu, sieviešu vai bērnu skrituļslidas, kādā veidā labāk izvēlēties?

Pirms tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, apdomājiet, ar kādu tad sportu Jūs nodarbosieties. Bet veikalā uzmanību pievērsiet ražotājam. Daudzi zināmi zīmoli jau ir palielinājuši to cenas, protams, uz kvalitatīvu produkciju. Šeit derētu vērst īpašu uzmanību zināmiem izgatavotājiem, piemēram, rollerblade skrituļslidas būs lieliska izvēle, jo šeit var sameklēt gan bērnu skrituļslidas, gan daudzas skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem par labām cenām. Kad Jūs tikai mācaties braukt, tad, kad tiek meklēts skrituļslidas, labāk būtu apstāties tieši uz universālām skrituļslidām. Un tad jau var izvēlēties jau specializētas skrituļslidas, piemēram, skrienošās. Vienalga, ļoti labi, kad skrituļslidu veikals nodrošina arī profesionālas konsultācijas, kuras palīdzēs Jums izdarīt atbilstošu izvēli.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *