Tuvojoties gada aukstajiem mēnešiem, viennozīmīgi kļūst aktuāls jautājums par telpu sildīšanu un apkuri. Tiem, kuri dzīvo daudzdzīvokļu mājās, šāda problēma nav- namu apsaimniekotājs pieslēdz apkuri, sākoties drēgnam laikam, un pavasarī to atkal atslēdz. Taču, kāda veida alternatīvas ir parastajām mūrētām krāsnīm un pilsētas apkures sistēmai privātmāju iedzīvotājiem? Jebkurā būvētā namā, pat tad, ja sākotnēji tam nav paredzēta apkure ar krāsni vai kamīnu, mājas pašā vidū, visbiežāk, tiek ieprojektēts dūmvads, pat tad, ja tam it kā nav reāla lietojuma. Tas izbūvēts mājokļa vidū, lai apsildes iekārtas būtu viegli pievienojamas no jebkuras telpas mājā.

Uzzināt vairāk – https://www.tulikivi.lv/

KUR UN KO IEGĀDĀTIES LAI SILDĪTU MĀJOKLI?

Pastāv vairāki telpu apsildes varianti. Ja dzīvojot privātajā, un negribat izmantot elektrisko telpu apkurināšanu, tad ir opcija ierīkot krāsniņu, kamīnu, plīti, granulu katlu un dažādus citus telpu apkures risinājumus. Telpas stūrī sprakšķoša malkas krāsns vai kamīns, allaž telpai ir piedevis īpašu atmosfēru un omulību, papildus arī apsildot telpu. Krāsnis un arī kamīnkrāsnis katra tiek veidota tā, lai ne tikai pildītu savu funkcju, bet arī dizains iekļautos mājas interjerā. Tās ir askētiskas un arī nemanāmas, taču tajā pat laikā lomu pildošas. Stūra kamīnkrāsnis ir atsevišķa tehnikas grupa, kas ir mūsdienīgs risinājums tradicionālai vērtībai. Kamīnkrāsnīm ir lielas durvis un tajā sprakšķošās liesmas, kas ir mājīguma rādītājs, ir redzamas no ikvienas vietas telpā. Universāliem un praktiskiem cilvēkiem noderīgi un arī interesanti liksies kamīnkrāsns un cepeškrāsns apvienojums. Neviena maltīte negaršo tā, kā cepta krāsniņā, kas tiek kurināta ar malku. Lūk, dzīvojot arī divdesmit pirmajā. gadsimtā ir iespējams ieviest šādu vietējo eksotiku savās mājās, ierīkojot kamīnkrāsni ar cepeškrāsni. Ja Jūsu īpašumā ir arī pirts, tad katrā ziņā jāpievērš liela uzmanība tam, kā pirts telpa tiks piesildīta. Esošo un potenciālo klientu tiek piedāvāti dažādi risinājumi – gan mazākas krāsnis, kas piesilda saunas telpu, gan tādas, kas pilda dubultu lomu, piesildot ne tikai pašu pirti, bet arī priekštelpu, kurā pirms un pēc pirts rituāla ir patīkami uzkavēties jaukā kompānijā. Loģiski, arī pirts krāsnīm tiek nodrošināts lieliskais un arī askētiskais skandināvu dizains.

Kā redzams, izvēles veidu telpu apkurināšanai netrūkst. To, vai telpu apkurei vajadzīgs kamīns, vai pietiks tikai ar krāsni, varat izlemt paši, vai konsultēties ar speciālistiem, taču, viens ir skaidrs – sprakšķoša malka istabā, vienmēr asociējas ar siltumu un mājīgumu.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *