Reti kurā mājoklī joprojām atrodamas sekcijas no pagājušā gadsimta 60.gadiem, tās veiksmīgi pametušas mūsu dzīvokļus un mājas. Mūsdienīgs mājoklis vai birojs nereti ir aprīkots ar mēbelēm pēc pasūtījuma.

Mēbeļu ražošana ir attīstījusies, jaunas un ekonomiskas tehnoloģijas ļauj pielāgot jebkuru mēbeli konkrētās telpas iekārtojumam un izmēriem. Mēbeļu ražotāji un izplatītāji kļuvuši arvien pieejamāki, lai spētu pielāgoties jebkurai gaumei un vajadzībām. Vietējie mēbeļu ražotāji ir tikpat moderni kā slaveni zīmoli, tie iedvesmojas no globāli pārbaudītām vērtībām mēbeļu tirgū. Mēbeles tiek izgatavotas no viegliem materiāliem, kurus apstrādā ar maigiem un ekoloģiskiem pārklājumiem.

Ieskaties – https://virsmatraci.lv/veikals/

Virtuvē notiek liela daļa jebkuras saimniecības rosības. Mājokļa saimnieku paradumi, tradīcijas un gaume tieši novērojama virtuves iekārtojumā. Virtuves iekārtas, kas izgatavotas pēc pasūtījuma lieliski pasvītro mitekļa individualitāti un neiejaucas telpas dabiskajā līniju plūdumā. Neatkarīgi no telpas lieluma, tieši iebūvētās virtuves ir atzīts risinājums. Virtuves mēbeles nosaka to, kāda būs konkrētā virtuve – vienkārša un ērta vai mājīga un saulaina. Ir nozīmīgi saprast, vai virtuvē būs trauku mazgājamā mašīna, veļas mašīna, cepeškrāsns – šīs virtuves ierīces nosaka virtuves mēbeļu izmērus un dizainu. Jāatzīst, ka virtuve ir tā telpa kurā visa saime uzturās viebiežāk, tādēļ taupīt uz šīs telpas iekārtošanu tiešām nav ieteicams.

Gluži kā teicienā par cinīti, kurš gāž lielu vezumu, arī vannas istaba ir tā telpa mājoklī, kura izmēros ir neliela, bet apvieno sevī lielu funkciju kopumu. Vannas istabā mēs sakopjam sevi, mazgājam veļu, mazgājamies dušā un sildamies vannā. Jo mazāka vannas istabai atvēlētā platība, jo nozīmāga ir īsto mēbeļu piemeklēšana telpai. Tieši šādu telpu iekārtošanā biežāk ieteicams izmantot profesionāļa padomu. Kur mēs redzam nepraktisku stūri, interjera eksperts redz iespēju izgatavot personalizētu plauktiņu zobu birstēm un ziepēm. Ieguldot savā vannas istabā, mēs ieguldam savā labsajūtā.

Zvans pie durvīm, ciemiņi ir klāt! Visi sanāk mājokļa priekšnamā un iekārtojas. Vai visiem ir vieta apģērbam un apaviem? Vai tik šalles nesāks slīdēt nost no pakaramā? Jā, izklausās pazīstami. Priekšnami un koridori ir mūsu mājokļu pirmais iespaids. Nepelnīti šī telpa ir saņēmusi ļoti maz uzmanības. Priekšnama mēbeles ir īpaši nozīmīgas, lai neradītu diskomfortu mājokļa iemītniekiem un viesiem, kad jāgatavojas mājokli pamest vai tajā atgriezties. Telpas izmēri ir šauri, taču tai jāspēj organizēti izkārtot mūsu ikdienas mantas.

Mūsu mājokļos viesistaba parasti ir plašākā telpa, kurā uzturamies gan ģimenes, gan draugu lokā. Viesistabā parasti atrodas TV, varbūt arī spēļu konsoles, dīvāni un klubkrēsli. Viesistabas plašā funkcionalitāte nosaka to, ka tajā vēlamies ietilpināt dažāda rakstura mēbeles.  Iebūvējamais skapis viesistabā radīs plašuma iespaidu. Tāpat, viesistabā lieliski izskatās sienas plaukti grāmatām, fotogrāfijām. Ļoti ērti un parocīgi ieeju viesistabā ierīkot kā bīdāmās durvis, lai, piemēram, viesību laikā viesiem būtu ērti ienākt un iziet no telpas, neradot lieku troksni. Ir vērts padomāt par funkcionālas TV iekārtas uzstādīšanu – mūsdienīgas mēbeles ļoti eleganti noslēpj kabeļus un piedāvā dizainu, kas rotā telpu. Ar īstajām mēbelēm viesistaba būs gan omulīga atpūtas vieta mājiniekiem, gan eleganta telpa mājas ballītēm.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *