Neskaitāmiem cilvēkiem kāzas ir laimīgākā diena dzīvē, bet kā paiet gatavošanās kāzām? Ko darīt ar to stresu, kas gribot negribot rodas, kad jāspēj saorganizēt tik daudzas lietas? Lai atvieglotu kāzu organizēšanas procesu, ir svarīgi atrast pareizos uzņēmumus, ar ko sadarboties – piemēram, ir svarīgi izvēlēties labāko piedāvājumu krēslu un galdu īrei.

Dizainakrsli.lv te nāk palīgā – šī Latvijas mēbeļu ražotāja mājaslapa piedāvā ne tikai saskaņotu krēslu un galdu nomu, bet pat garderobes statīvu nomu, lai vienkāršotu jums visu izīrēšanas procesu.

Dizainakresli.lv piedāvājumā nomai ir trīs veida galdi. Te jūs atradīsiet “West” modeli, kam ir neparasti izliektas metāla kājas, modeli “Arthur”, kas noderēs banketiem, un piemīlīgo stāvgaldu “Moriss”, kas ir apaļš un neaizņem daudz vietas. Galdu izvēle ir plaša- katrs atradīs sev tīkamo!

Krēslu noma ir aktuāla ne tikai kāzām vai korporatīvām ballītēm – tā var kļūt vajadzīga arī organizējot konferenci. Jāpatur prātā, ka konferences parasti ilgst vairākas stundas, tāpēc ļoti svarīgi izvēlēties krēslus, kuros apmeklētājiem būs ērti un patīkami.

Dizainakresli.lv piedāvā sešu veidu krēslu nomu, tāpēc te ir no kā izvēlēties. Kā īpaša priekšrocība šiem krēsliem ir ergonomiskais dizains, kas nodrošina ne tikai to, ka šie krēsli neko daudz nesver, bet arī to, ka tie ir ļoti kompakti saliekami kopā ērtākai pārvietošanai.

Cik apjomīgu pasākumu esat izdomājis realizēt? Vai grandiozas kāzas ar visiem draugiem un radiem? Varbūt konferenci divsimt dalībniekiem? Lai vai kāda būtu situācija, dizainakresli.lv visticamākais spēs izpildīt jūsu prasības, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Galdu īre svinīgiem pasākumiem vai krēslu īre konferencēm nav vienīgās mēbeles, kas nepieciešamas, jo nereti neiztikt arī bez garderobes nomas vai vismaz garderobes statīva nomas. Dzīvojot Latvijā, kur laiks mainās tik bieži un negaidīti, būs ļoti neveikli, ja, viesiem ierodoties, nāksies secināt, ka nav kur atstāt ne mēteļus, ne lietussargus. Arī šajā jautājumā vērsieties pēc padoma pie uzņēmuma dizainakresli.lv gudrajiem darbiniekiem – viņi palīdzēs atrast optimālo risinājumu garderobes daļai, kas būs funkcionāla, taču neaizņems daudz vietas. Kopīgiem spēkiem jums izdosies labākais pasākums!

 

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *