Ar vecumu asums redzei samazinās, taču mūsdienās arī daudzi jaunieši sākt ciest ar redzes kaitēm un regulāri dodās pie ārsta. To sekmē daudzi faktori – daudzas redzes orgānu slimības un iekaisumi, endokrīnās sistēmas un asinsvadu kaites, tā arī ilglaicīgs darbs pie datora.

Slimnieki ar vāju acu redzi aizvien vairāk novēršas no vienkāršajām brillēm un dod priekšroku lēcām, nonākot pie secinājuma, ka lēcas acīm ir komfortablākas. Tagad ir grūti iedomāties, ka savulaik lēcas nebija pieejamas un lēcu acīm parādīšanās optikas tirgū radīja īstu revolūciju. Turklāt pieejamas ne tikai koriģējošās, bet arī kontaktlēcas krāsainās!

Kontaktlēcas un savādākā izmantošana

Šodien jau ir radītas daudzas variācijas un kontaktlēcu variantu, pie tam šos veidus var apvienot ar konkrētām iezīmēm un īpašībām. Viena no īpašībām ir lēcas materiāls, tādējādi lēcas būs mīkstās vai cietas. Tā ir viena no galvenajām lietām, kas sekmē kontaktlēcas cenas. Vēl viena īpašība ir laiks, cik ilgi var nēsāt lēcas, kamēr jāpērk jauns pāris. Ja skatās uz lēcām internetā, redzams, ka tiek piedāvā kā 1 dienas kontaktlēcas, tā arī lēcas, kuras var izmantot līdz pat 12 menēšiem. Interesanti ir tas, ka tagad kontaktlēcas iespējams iedalīt arī pēc to nēsāšanas ilguma. Ir lēcas acīm, kuras ir nepieciešams izņemt uz nakti, taču ir arī tādas ar kurām var dzīvoties nedēļas laikā, neizņemot kontaktlēcas no acīm. Turklāt tehnoloģijas ir tik attīstījušās, ka ir laistas ražojumā un jau ir iespējams iegādāties šādas kontaktlēcas internetā un citur kā lēcas bez izņemšanas, kur lielākais valkāšanas laiks ir 30 dienas bez novilkšanas. Nav noliedzams, ka šīs īpašības ievērojami ietekmē arī kontaklēcas cenas.

Nopirkt lēcas tiešsaistē

Uz šodienu liels skaits preču iegādes tiek organizēti, izmantojot tiešsaisti, jo tas vairumā reižu ir izdevīgāks salīdzinot iegādi veikalos un arī ērtāk. Kad slimnieku jau ir skatījies ārsts vai viņš ir lietojis lēcas, šajā gadījumā drīkst nopirkt arī lēcas interneta produktu lapā. Pie tam daži internetveikali nodrošina īpašu opciju, kā piedāvā Jums pārbaudīt savas acis pie ārsta. Taja brīdī, kad Jums ir oftalmologa izraksts, tad var, iegādājoties lēcas acīm internetā, vadīties pēc priekš sevis svarīgiem faktoriem, piemēram, būtiskas lietas kā lēcas cenas. Būtiski ir tas, ka pircējs, ierodoties aptiekā, nevar iegādāties nepieciešamās kontaktlēcas, jo tiešī vajadzīgās nav pārdošanā, un tad būs jābrauc uz citu salonu. Un tas nav viņiem ērti un pieņemami. Iegādājoties lēcas internetā, klients labi redz plašo sortimentu un izvēlas tieši to, kas tam nepieciešams. Tagad ir skaidrs kontaktlēcas interneta veikalā iegādāties nav grūti, bez tam tāda lieta aizņem daudz mazāk laika nekā vienkāršā veikala vizīte.

Jums jau ir izrakstītas konkrētas lēcas, kas nozīmē, ka ir saprotams, kāds tieši lēcu pirkums ir nepieciešams. Ja Jūs izvēlaties pasūtīt lēcas interneta veikalā, tad tiks ietaupīts laiks, kas ir nepietiekams šodienas dzīves ritmā. Šodien jebkura brīvā minūte tiek uzskaitīta, un pasūtījuma pabeigšana interneta produktu lapā aizņem vien dažas minūtes. Ieguvumi ir acīmredzami. Gadījumā ja optikas veikalā un e-vides veikalā tiek pirkts viens un tas pats produkts, tad nav jātērē laiks ceļam uz optikas salonu, kur izvelēties lēcas. Pie tam briļļu salonā lēcas cenas būs ievērojami augstākas. Paliek tikai izvēlēties labāko vietni, lai iegādāties lēcas tiešsaistē. Šajā gadījumā ieteicams pievērsties uz rekomendācijām, lapas pastāvēšanas periodu un piedāvāto sortimentu, pie tam tagad internetā jau ir uzņēmumi, kuri daudzus gadus pārdod savas lēcas acīm internetā un tiem tiešām ir svarīga reputācija.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *