Supošana jeb kā citur dēvēta sup sērfošana jau ir slīdēšana pa ūdeni ar dēli un airi. Tik tiešām katrs var iemācīties šo sportu neatkarīgi no Jūsu vecuma vai sagatavošanās līmeņa. Viss, kas nepieciešams, ir paši sup dēļi pielāgoti jums un airi, lai airētu.

Cilvēkiem, kam nav vispār pieredzes, sup izbraucieni var būt esot uz ceļiem. Tādā veidā varētu apgūt noturēt līdzsvaru un tad pakāpeniski mēģināt celties uz kājām. Turklāt ir iepriekš nejustas sajūtas, tajā brīdī, kad supošana tiek realizēta stāvot kājās! Kā arī sup izbraucieni tiešām ir universāls sports, tā kā suposana var notikt kā upē, dīķī, ezerā vai jūra un okeānā. Pats galvenais, lai laikapstākļi būtu atbilstoši Jūsu izjūtām.

Uzzini vairāk – https://www.bullulaivas.lv/pasakumi/korporativie-pasakumi/

Kādi tad sup dēļi ir pardošanā?

Visi sup dēļi ka arī veidi ir ar dažiem trūkumiem un plusiem. Bet sup izbraucieni jau ir tieši tas, ko tieši Jūs gribat, jau ir jāizdala, kas tad būs būtiskākais: sērfošanas planiera manevrēšanas spēja, pastāvīga stabilitāte, ērtības pārgājienā vai sup dēļi priekš sacīkstēm, kuri izbrīna ar ātrumu, ko var sasniegt. Lai sup izbraukumi izdotos, versiet vērību SUP izmēriem un tam, kā tie ietekmē dēļa īpašības. Sup dēļi priekš sērfinga taisīti konkrēti iešanai pa viļņiem. Vispopulārākie parasti ir universālie sup dēļi, tie tiek ražoti dažādu izmēru, medeļu un standartā ir piepūšamie. Atrodiet piemērotu garumu kā arī platumu pēc Jūsu vēlmēm, auguma, smaguma, lietošanas līmeņa. Sup dēļi priekš tūrisma ideāli slīd, savukārt garā garuma dēļ, tie spēj uzņemt lielu ātrumu, un to platuma dēļ ir ļoti stabili. Sacensību sup dēļi tiek dēvēti par raketi starp sup dēļiem. Vēl viena svarīga lieta ir sup dēļu garums, platums kopā ar biezumu, kas, savukārt, ietekmē to, kāda būs pati supošana. Un vienmēr atceramies par pamata inventāru, kas ir drošības pavada un veste, bez tiem nemaz nav ieteicams doties ūdenī.

Katamarānu noma vai tomēr sup noma, kas tad ir interesantākais laika kavēšanas rīcības variants?

Paliek vienmuļas pastaigas mežā vai arī fitnesa nodarbības sporta zālē? Aktīvā atpūta uz ūdens jau ir tas, kas ir vajadzīgs! Patlaban šo vidi ļoti pilnveido, un bieži vien piedāvā noīrēt vasarnīcas, kar tad var tikt pavadīta atpūta ar draugiem vai radiem. Bieži vien namu saimnieki nodrošina arī papildus pakalpojumus, kā piemēram, sup noma, katamarānu noma un laivu noma, ja tuvumā ir ūdens. Dārgākas atpūtas piekritēji var izbaudīt arī tādu pakalpojumu, kā buru jahtas noma. Turklāt bieži vien vasarnīcu pakalpojumos ietilpst arī velosipēdu noma. Pie tam sup izbraucieni ir mūsdienu modes kliedziens, un gandīz katrs trešais izvēlās šo atpūtu. Kad supošana kļūst jau par hobiju, šajā gadījumā lētāk jau ir, kad sup dēļi ir personīgie nevis sup noma.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *