Ja Jums pieder mežs vai cirsmas, kurā būs nozīmīgi laukumi ar kokiem, tad tas tad ir jāapstrādā pašam vai, piemēram, jāgriežas tieši pie eksperta, tā kā pretējā gadījumā NIN uz Jūsu īpašumu varētu būt ievērojami lielāks, tā kā tas paliek neapstrādāts.

Ir uzticami uzņēmumi, kuri iepērk kokus vai pērk cirsmas vai mežu, un ir pat tādi, kuri sagatavo galaproduktu, piemēram, kā apaļkoks, esot uz vietas mežā un pēc tam palīdz ar tādu lietu, kā baļķvedēja pakalpojumi. Gala rezultātā Jūs saņemat naudu, kad Jūsu papīrmalka nonāk galamērķī, kā arī nodokļu atvieglojumus. Taču ir nepieciešams gan izvēlēties uzticamu uzņēmumu, kā arī pašam izprast so sortimentu tehnoloģiju, kas mežiztrādes industrijā ir pirmajā vietā. Interesē mežu iegāde ? Lasi vairāk turpinājumā!

Kas ir tas, kas būs bērza finierkluči un taras kluči un kādam tieši plānam tie tiek izmantoti?

Visi mēs esam redzējuši, ka tiek izmantots tāds pakalpojums, kā koku transports, kur pamata krava jau ir pats apaļkoks. Latvijā apaļkoks būs izmantots, kā izmantošanai valsts teritorijā, tā arī eksportam. Interesanti ir tas, kā tieši ir dalīts apaļkoks, un arī, cik nozīmīgs būs katras šķirnes izejmateriāls. Visvērtīgākais sortiments jau ir A klases bērza finierkluči, konkrēti no šī koka jau ir dārgākais materiāls. Nenoliedzami, finiera kluči tiek iegūti un no citu koku pirmā baļķa, kas arī ir dārgi, kad šis būs B klases finierklucis. Bērza finierkluči ir plaši pielietoti finierskaidas ražošanā. Nākamā daļa ir taras kluči, kas tiek lietoti zāģmateriālu ražošanā. Pēdējais sortiments papīrmalka un pārējā malka, jau tiek izmantota granulu izgatavošanā. Jebkurā gadījumā sliktas koksnes nav pie tam jebkada veida materiālam būs sameklēts pielietojums.

Vajadzīga apaļkoku realizācija, kur lai vērsties pēc atbalsta

Tā kā Latvijā mežizstrādes joma tomēr ir viena no nozīmīgākajām sfērām, gadu gadiem ir izveidojušies daudzi uzņēmumi, kuri palīdz mežu saimiekiem izcirst kokus savā īpašumā, un apaļkoks tiek nogādāts turpmākajā realizācijā. Pastāv tādas firmas, kuri palīdz apstrādājot mežu, vai tiek nodrošināti koku transports, un ir firmas, ko darba joma izplešas arī tajā, ka viņi pērk mežu un cirsmas, un tad tos realizē savā labā. Pirms mēģināt atrast uzņēmumu, ir jāizprot, ko vēlaties Jūs. Pārdot sev piederošo mežu, vai, piemēram, nolīgt ekspertu, kas izcirtīs mežu, nenodarot tam pāri, un garantēs, kad Jūsu apaļkoks būs laists realizācijā kā arī Jūs par to saņemat savu naudu. Tieši šī opcija būs pilnībā Jūsu pārziņā, bet, piemēram, meklējot sev profesionāli, ieteicams piemeklēt ilglaicīgus šī tirgus segmenta dalībniekus, kuri jau ir sevi parādījuši tirgū.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *