Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tādējādi saprotams, ka aktuāls kļūst jautājums par piemērotu telpu sildīšanu savā mājoklī. Šādos brīžos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iemītniekiem, par kuru telpu apsildīšanu rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot apkuri apkures sezonas sākumā.

Bet, ja dzīvojat privātmājā, eksistē daudz un dažādi veidi tam, kā aukstā laikā nodrošināt siltas telpas. Projektējot māju, jebkurš arhitekts, pašā mitekļa viducī, pat ja tam nav vajadzība, ieprojektēs dūmvadu, lai vajadzības gadījumā ir iespējams mainīt telpu apsildes veidu bez liekiem izdevumiem un problēmām. Dūmvads tiek izbūvēts mājas vidū, lai tam var piekļūt parocīgi no katras telpas mājā un dūmvadam pievienot krāsni vai arī kamīnu. Preču katalogs apskatāms šeit!

AR KO APKURINĀT PIRTI?

Pastāv dažādi telpu apsildes risinājumi. Ja dzīvojot privātājā, un negribat lietot elektrisko telpu apkurināšanu, tad ir iespēja ierīkot krāsniņu, kamīnu, plīti, granulu katlu un vairākus citus telpu apkures risinājumus. Istabas stūrī sprakšķoša malkas krāsns vai arī kamīns, allaž telpai ir piedevis īpašu atmosfēru un omolību, papildus arī apsildot telpu. Krāsnis un kamīnkrāsnis katra tiek veidota tā, lai ne tikai pildītu savu funkcju, bet arī dizains iekļautos mājas interjērā. Tās ir askētiskas un arī  nemanāmas, taču tajā pat laikā lomu pildošanas. Stūra kamīnkrāsnis ir atsevišķa preču grupa, kas ir mūsdienīgs risinājums tradicionālai vērtībai. Kamīnkrāsnīm ir lielas durvis un tajā sprakšķošās liesmas, kas ir mājīguma rādītājs, ir redzamas no katras vietas telpā. Universāliem un arī  praktiskiem cilvēkiem noderīgi un interesanti liksies kamīnkrāsns un cepeškrāsns apvienojums. Neviena maltīte negaršo tā, kā gatavota krāsniņā, kas tiek kurināta ar malku. Lūk, dzīvojot arī divdesmit pirmajā. gadsimtā ir iespējams panākt šādu vietējo eksotiku savās mājās, ierīkojot kamīnkrāsni ar cepeškrāsni. Ja Jūsu īpašumā ir arī pirts, tad bez šaubām jāpievērš liela uzmanība tam, kā pirts telpa tiks piesildīta. Klientiem tiek piedāvāti vairāki risinājumi – gan mazākas krāsnis, kas piesilda saunas telpu, gan tādas, kas pilda dubultu funkciju, piesildot ne tikai pašu pirti, bet arī priekštelpu, kurā pirms un pēc pirts rituāla būtu patīkami uzkavēties jaukā kompānijā. Loģiski, arī pirts krāsnīm tiek nodrošināts lieliskais un arī  askētiskais skandināvu dizains.

Piemērotu apkures iekārtu savas mājas vai arī citu telpu apsildei, iegūt bez šaubām nav problēma, un nevajag aizmirst, ka gada aukstajā laikā nekas tā neienes mājās un sirdīs siltumu, kā sprakšķoša krāsniņa vai kamīns!

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *