Mūsdienās sushi vairs nav nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas atrodama lielveikalos, pasūtāma restorānos un sushi var ātri gatavot arī mājās.

Ja plānota sushi pagatavošana mājās, atliek vien iet uz tuvāko veikalu un iegādāties visu vajadzīgo, tajā skaitā savas mīļākās zivis un dārzeņus. Ja izvēlaties nobaudīt šo japāņu ēdienu pirmo reizi, obligāti mēdz veidoties apjukums un mulsums, redzot plašo piedāvājumu, bet satraukums noteikti ir lieks, jo katrs restorāns, kurā tiek gatavots sushi, savus klientus iepazīstina ar rollu sastāvu, ierakstot to ēdienkartē.

Ieejot jebkura sushi restorāna, ēdienkartē paveras skats uz daudz desmitu dažādiem suši maki un nigiri veidiem – lieli, mazi, karsti, auksti, cepti – kādus tikai sirds vēlas. Suši ir elastīgs ēdiens kā arī to var pagatavot gan sekojot vairākām receptēm, gan pildījumā, papildus rīsiem, likt arī ko citu, pat gaļu, kā piemēram, vistu. Suši receptes var atrast gan tiešsaistē, gan gatavot savus mīļākos un zināmākos suši veidus, gan iedvesmojoties kā arī nedaudz improvizējot. Izplatītākie sushi veidi ir maki rolli ar lasi, gurķiem vai arī avokado. Šis ēdiens var atšķirties ne tikai ar tā sastāvu, taču arī saturu, jo noteikti ir sushi veidi, kuriem rīsi ir ārpusē, garnēti ar dažādām sēkliņām vai ikriem. Daudziem būs pārsteigums, ka suši noteikti ir opcija arī cept. Vispopulārāk ir tos apcept tempura mīklā vai arī izveidot dažādas karsto piedevu cepurītes, piemēram, ar sieru. Arī veģetārieši kā arī vegāni varētu baudīt suši. Šādos gadījumos suši tiek gatavoti ar tofu kā arī dārzeņiem.

KUR PIEGĀDĀ SUŠI UN CIK DAUDZ TAS MAKSĀ?
Kad ļoti gribas sushi, bet nav vēlmes vai arī laika to gatavot pašam, var izmantot suši piegādes pakalpojumus, ko Rīgā un citās lielākajās pilsētās piedāvā daudzi. Lai pircējiem piedāvātu lielāku ēdienu izvēli un zemākas cenas, populāri kļūst sniegt vien piegādes servisa pakalpojumus, nevis apakalpot savus klientus ēšanai uz vietas. Suši seti un vairāki akcijas piedāvājumi noteikti ir kļuvuši par klientu pieprasītāko izvēli. Sushi komplekti parasti piedāvā nobaudīt dažādus suši veidus vienā reizē, par daudz zemāku cenu, kā pasūtot tos atsevišķi. Suši noteikti ir opcija piegādāt Rīgā par patīkamām piegādes cenām, tai skaitā, jo lielāks pasūtījums jo zemāka piegādes cena vai arī tās nav vispār!

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *