Ar vien biežāk dažāda stila dzelzs celtnes tiek izmantotas ne vien ražotnēs, bet arī privātīpašumos noteiktas saimniecības labiekārtošanai. Angāri, dzelzs garāžas un vēl daudz kas cits, ir tikai neliela daļiņa no visa piedāvājuma.

Dzelzs gatavas garāžas var būt par mazu visu klientu vēlmju apmierināšanai, tālab angāra būvniecība bieži ir labākais risinājums.

KĀDAS GARĀŽAS IR IESPĒJAMS NOPIRKT UN UZSTĀDĪT?
Varam atrast dažāda veida saliekāmo garāžu piedāvājumus. Viens no izplatītākajiem kritērijiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta veids – divslīpu, horizontāi vai vertikāli slīps. Traktoru garāžas būs attiecīgi lielākas un atbilstošākas transportlīdzekļa gabarītiem. Nereti esošie klienti dod priekšroku saliekamām moduļu garāžām. Garāžu cena veidojas no garāžas izmēriem un seguma tipa, kas var būt gan dzelzs, gan akrila. Dārgākais seguma veida ir akrila garāžām. Arī garāžas tiek izveidotas balstoties uz klienta vajadzibām.

DAŽĀDA IZMĒRA UN FUNKCIJU ANGĀRI UN TO UZSTĀDĪŠANA.
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne vien saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *