Kamīni allaž asociējas ar mājīguma sajūtu, jo ražotāji parūpējas ne vien par siltuma saglabāšanas iespējām, bet arī estētisko pusi. Dažādu formu kamīnkrāsnis iespējams droši novietot jebkurā vietā telpā, tādēļ Jūs varat izveidot neatkārtojamu interjeru.Piedāvātie stūra kamīni ir tiešām kompakti, bet ar tiem arī iespējams apsildīt mājokli. Principā granulu kamīni ir vēl parocīgāki, pietam pēc kurināmā sadegšanas pelnu ir maz. Somijā izgudrotas inovatīvās tehnoloģijas, rūpīgi izvēlēti apdares materiāli un citas lietas ļaus Jums maksimāli izbaudīt visas priekšrocības, ko dod krāsnis.

Pielāgojiet krāsni savai pirtij

Mūsdienīgās pirts krāsnis malkas nav sarežģītas un pārāk apjomīgas, tieši otrādi – tās ir kompaktas un pielāgotas ikvienai telpai. Malkas krāsnis ir atbilstošas neskaitāmiem ēku projektiem, tādēļ atsevišķos gadījumos krāsnis var kurināt arī no nelielas priekštelpas. “Melnajām” pirtīm labākai siltuma noturēšanai tiek piemērota krāsns apdare, izraugoties vērtīgo ziepjakmeni. Krāsnis atbildīs Jūsu vajadzībām un konkrētās telpas izkārtojumam, jo katrs var izvēlēties individuālu dizainu. Pirts uzsilšana vairs nebūs ilga, tāpēc arī pavisam vēlā vakarā Jūs varēsiet izbaudīt lielisku atpūtu.

Kombinētas plītis Jūsu mājoklim

Plītis visādā ziņā iederas dažādās lauku mājās, lielākos dzīvokļos un citur, bet ļoti svarīgi izvēlēties to plīts veidu, kas pēc visiem parametriem vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm. Toties plītis ar cepeškrāsni ir krietni parocīgākas, jo nav vajadzīgas divas atsevišķas iekārtas, lai pietiekamā apmērā sildītu māju un gatavotu kārtējo maltīti. Ieskatoties piedāvājumā vērts padomāt, vai Jums nepieciešama plīts ar 2 cukām, jo tas dotu iespēju izmantot abas šīs plīts funkcijas reizē. Daudzas plītis pilnībā veidotas no ziepjakmens, tāpēc plīts virsmu nav tik viegli deformēt, nejauši saskrāpēt utt.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *