Konditoreja nodrošina nevainojamu garšu baudījumu, jo klāsts ir pietiekami plašs un arī daudzveidīgs, līdz ar to ikviens spēs atrast ko patiešām īpašu. Konditorejas izstrādājumi ietver gardus kliņģerus, pārsteidzošas tortes, interesantus cepumus utt. Daudzpusīgās konditorejas Rīgā grib sniegt saviem klientiem ļoti patīkamas sajūtas, tādēļ ir pieejami arī dažādi jauni noformēšanas risinājumi. Tortes pēc pasūtījuma uzlabo atmosfēru ikvienās svinībās, tāpēc izmantojiet šo iespēju un sakombinējiet savas mīļākās garšas nianses! Ar konditorejas palīdzību tiek rīkoti dažāda apmēra banketi, tādēļ nebūs jāuztraucas par ēdināšanas norisi, jo visu izdarīs tiešām pieredzējuši un radoši darbinieki.

Pielāgojiet kūku svētku tematikai

Mājas un cita veida tortes uz pasūtījumu izvēlas tiešām daudzi, jo ir iespējams veidot personalizētu dizainu, sirsnīgus uzrakstus u.c. lietas. Konditorejā iespējams pasūtīt kūku vecmeitu vai vecpuišu ballītei, krāšņām dzimšanas dienas svinībām un arī kāzām, turklāt to var veidot ar vairākām kārtām. Tortes pēc individuāla pasūtījuma Rīgā izbrīnīs Jūsu svinību dalībniekus, jo iespējams pasūtīt arī jaunu recepšu konditorejas izstrādājumus. Vienkāršā konditoreja ir īstā vieta, kur nākamreiz pasūtīt garšīgi sāļie kliņģeri, tādēļ Jūs varat izraudzīties dažādus sāļos vai saldos pildījumus. Individuālie pasūtījumi tiek radīti ar lielu atbildību, jo būtiski ielāgot un īstenot visu, ko vien vēlas klients.

Izdevies bankets jebkurā vietā

Arī galda klāšana ir norādīta kā viens no papildu pakalpojumiem, kas tiešām noder, lai katru svinību norise būtu rūpīgi izplānota. Visi izbraukuma banketi tiek rīkoti ikvienā Jūsu izvēlētā vietā, pietam pati konditoreja nodrošina gan galda piederumus, gan satriecošas uzkodas un citas lietas. Banketu ēdienkarte noteikti jāsaskaņo, lai Jūs saņemtu visu, kas vien nepieciešams, tas tad arī noteiks galdu klāšana cenas. Uzkodas banketiem tiek sarūpētas nepieciešamajā daudzumā, tāpat tiek ietverti daudzveidīgi izstrādājumi, līdz ar to plānotās kafijas pauzes uzreiz radīs patiešām mājīgu un patīkamu atmosfēru. Galdu klāšana izbraukumā norit ļoti veikli, tāpēc varēsiet baudīt laiku ar saviem tuvākajiem un kolēģiem, nedomājot par organizatoriskiem jautājumiem.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *