Kāda ir jūsu pirmā asociācija par vārdu “galds”? Ēdamgalds? Darba galds? Pulcēšanās uz kopīgām vakariņām vai vientulība ar datoru? Restorāna apmeklējums ar romantisku galdiņu vai konferenču galds, pie kura pulcējas svarīgākās personas?

Galdam ir ļoti daudz funkciju, vēl jo vairāk, galds var būs arī būtisks interjera elements, tāpēc vienmēr ir svarīgi izvēlēties tādu galdu, kas ir labas kvalitātes un moderna dizaina. Atcerieties, ka galdi mēdz krasi atšķirties gan pēc materiāliem no kā tie ražoti (piemēram, koka galdi, kas kalpos vairākās paaudzēs vai žurnālgaldi no liekti līmētā finiera, kas būs viegli pēc svara), gan formas ziņā (piemēram, klasiski kvadrātaini galdi vai eleganti ovāli), gan izmēru un krāsas ziņā (sākot no maziem kafijas galdiem un beidzot ar lieliem konferenču galdiem).

Ieskaties – https://www.dizainakresli.lv/noma/

Dizainakresli.lv ir vietējais mēbeļu ražotājs, kas jau daudzus gadus piedāvā funkcionālas un stilīgas mēbeles jebkurai gaumei. Te iegādājami izcili galdi, kuru kvalitāti garantē vietējais ražotājs.

Kurš no visiem pieminētajiem galdiem ir centrālais ikvienā mājā? Protams, ka ēdamgalds, jo kopīga maltīte jau kopš seniem laikiem ir svēts brīdis, kas apvieno mīļos cilvēkus gan ikdienā, gan svētkos. Dizainakresli.lv piedāvā gan apaļus, gan taisnstūra ēdamgaldus, kas pieejami kā gaišās, tā tumšās koka nokrāsās. Tie izskatās smalki un elganti, vienlaicīgi tie ir paredzēti ilgstošai lietošanai.

Konferenču galdi un apsriežu galdi ir paredzēti kaut kam pilnīgi citam nekā, piemēram, virtuves galdi, tāpēc arī prasības pret tiem ir atšķirīgas. Ikviens uzņēmējs zina, ka viņa telpas ir viņa vizītkarte, turklāt šīs telpas ir kā otrās mājas arī darbiniekiem, tāpēc jācenšas, lai mēbeles te būtu funkcionāli ērtas, taču arī vieglu un pozitīvu atmosfēru raisošas. Dizainakresli.lv novērtē, cik klientu vēlmes mēdz būt atšķirīgas, tāpēc pielāgos savus galdus pasūtītāja vēlmēm gan izmēru, gan apdares materiālu ziņā. Būtiski ir arī tas, ka ikviena stila galdiem dizainakresli.lv piedāvā pieskaņotus krēslus.

Dizainakresli.lv piedāvā vairākus desmitus galdu modeļus, turklāt ar iespēju jums pašam izvēlēties galda virsmas lielumu, pārklājumu vai krāsu. Ja meklējat mēbeles kādam pasākumam, kas notis tikai vienu reizi, dizainakresli.lv piedāvā arī galdu un krēslu nomu. Visiem galdiem ir iespējama piegāde kā Latvijā, tā ārzemēs, un par visu ir iespējams vienoties. Vēl var ir būtiski atcerēties, ka ik pa brīdim atsevišķiem galdu modeļiem dizainakresli.lv mājaslapā ir īpašas atlaides – izmanto tās!

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *