Reti kurā mājoklī joprojām atrodamas sekcijas no pagājušā gadsimta 60.gadiem, tās raiti kļuvušas par pagātni Latvijas interjera aktualitātēs. Mūsdienīgs mājoklis vai birojs nereti ir aprīkots ar mēbelēm pēc pasūtījuma.

Ražošanas industrija progresē, jaunas un ekonomiskas tehnoloģijas ļauj pielāgot jebkuru mēbeli konkrētās telpas iekārtojumam un izmēriem. Mēbeļu ražotāji un izplatītāji kļuvuši arvien pieejamāki, lai spētu pielāgoties jebkurai gaumei un vajadzībām. Vietējie mēbeļu ražotāji ir tikpat moderni kā slaveni zīmoli, tie iedvesmojas no globāli pārbaudītām vērtībām mēbeļu tirgū. Ražotāji koncektrējas uz viegliem izejmateriāliem, kurus kombinē ar videi un veselībai draudzīgiem pārklājumiem. Pieejamas arī bīdāmās durvis pēc pasūtijuma!

Mums katram ir sava sapņu virtuve – vai tā būtu lauku sētas iedvesmota koka virtuve, vai minimālisma stilā ieturēta virtuve, varbūt eklektiska virtuve, kurā apvienoti vairāki interjera tipi. Par laimi, dzīvojam laikā, kad neviens sapnis nav nepiepildāms! Unikālu virtuves mēbeļu izgatavošana jau kādu laiku ir brīvi pieejama jebkuram patērētājam. Iebūvētās virtuves ļauj saglabāt tīru intrerjeru un ekonomēt vietu. Nevienam nepatīk pārbāzta virtuve, kurā nav vietas uzaicināt viesus. Virtuves iekārtas ir svarīgas telpas sastāvdaļas, tomēr tas nav primārais, kas nosaka to, vai telpa ir gudri iekārtota. Izvēloties pasūtīt virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, tās lieliski līdzsvaros telpas vājos un stipros punktus, izceļot tieši pozitīvos aspektus.

Vannas istaba ir viena no telpām, kura sevī ietver divas dabas. Tā ir ļoti privāta telpa, kurā vēlamies justies droši. Vienlaicīgi, vannas istaba ir pieejama arī mūsu viesiem.  Vannas istabas funkciju spektrs ir ļoti plašs, tādēļ telpas iekārtojumam ir liela nozīme. Bieži šīs telpas nav plašas, bet ietilpināt tajā vēlamies gana daudz – dušu, vannu, tualetes podu, dažādus plauktus, spoguli, varbūt veļas mašīnu. Lai telpa nepazustu interjera objektu jūrā, jāizmanto radoša pieeja un konsultācija ar profesionāli. Vannas istabas mēbeles var pielāgot nelielās telpas īpatnībām un izmantot platību gudri.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Viesistaba ir mājokļa eklektiskā telpa. Te, iespējams, drēgnos vakaros sprakšķ malka kamīnā. Viesistabā stāv TV, varbūt plašu atskaņotājs vai mūzikas atskaņošanas sistēma. Te varbūt ir stūra dīvāns, noklāts ar plediem un dekoratīviem spilveniem. Bieži sastopam arī kafijas galdiņu, uz kura stāv trauciņš ar ledenēm vai cepumiem. Viesistabu, iespējams, pieskandina klavieru skaņas, ja tajā atrodas arī klavieres. Šajā telpā katram mājokļa iemītniekam jājūtas ērti, atbrīvoti un mājīgi. Lai apvienotu mājinieku personības, viesistabā labi iederas iebūvētie skapji,  TV iekārtas, plauktu sistēmas – gan atvērtās, gan slēgtās. Viesistabas mēbeles ir kļuvušas elegentas un jau sen atkāpjas no klasisko sekciju tradīcijas. Mūsdienīga viesistaba ir funkcionāla, eleganta un mājīga.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *