Bez tēmas

KAMĪNI MĀJĀM UN PIRTĪM

Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tādējādi saprotams, ka aktuāls kļūst jautājums par piemērotu telpu sildīšanu savā mājoklī. Šādos brīžos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iemītniekiem, par kuru telpu apsildīšanu rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot apkuri apkures sezonas sākumā.

(vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

Lēcu interneta veikals

Ar vecumu asums redzei samazinās, taču mūsdienās arī daudzi jaunieši sākt ciest ar redzes kaitēm un regulāri dodās pie ārsta. To sekmē daudzi faktori - daudzas redzes orgānu slimības un iekaisumi, endokrīnās sistēmas un asinsvadu kaites, tā arī ilglaicīgs darbs pie datora.

(vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

KVALITATĪVAS GARĀŽAS PAR ZEMU CENU

Nereti, visu celtniecības un labiekārtošanas darbu laicīgai paveikšanai ir nepieciešams strādāt ilgāku darba laiku kā gribētos vai arī strādāt brīvdienās, tālab, šādos gadījumos lieliski noder iespēja, piedāvāt saviem klientiem iespēju izmantot pakalpojumu sniegšanu, kas sevī ietver daudzpusīgus pakalpojumus, kas saistīti ar apkārtnes kā arī vides labiekārtošanu.

(vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

Lēcu interneta veikals

Lai palīdzētu slimniekiem labāk redzēt, izgudrotāji vienmēr mēģināja radīt daudzas ierīces - vienas lēcas binokli, ierīci ar palielināmo stikliņu uc. Da Vinci bija pirmais, kurš ierosināja redzes labošanai izmantot ierīci, kas sastāv no stikla un konteinera, kas piepildīts ar ūdeni.

(vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago