Bez tēmas

Jauns matracis – jaunas izjūtas

Pielāgoti matrači nodrošina kvalitatīvu miegu un to, ka visas nakts laikā vienmēr ir ērti. Šeit Latvijā ražoti matrači lielākoties tiek pildīti ar Memory putām, dažkārt arī lateksu, jūras zālēm un vēl daudz ko citu, tāpēc varat izraudzīties sev piemērotu un izdevīgu variantu. (vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

Miega uzlabošanai piemēroti matrači

Matrači ir jāizvēlas ar ievērojamu atbildības sajūtu, jo tas ir nozīmīgs ieguldījums, kas ietekmē ne vien Jūsu garastāvokli, bet arī veselību. Teicami Latvijā ražoti īpašie matrači sniedz samērā plašu piedāvājumu, jo Jūs varat izvēlēties putu, kā arī lateksa un dažādu citu pildījumu īpašos modeļus, kuriem ir ļoti daudz patīkamu īpašību. (vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago
Bez tēmas

MEKLĒ STILĪGUS UN IZTURĪGUS KRĒSLUS?

Vai kādreiz esat aizdomājušies, kas ir tā mēbele, bez kuras nevar iztikt? Viena no tādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Mūsu laikmetā krēsli vairs nav tikai vienkārša praktiska lieta, kas tiek izmantota tikai sēdēšanai – nē, šodien krēsli ir arī dizaina objekts, kas ļoti daudz ko pasaka par vietas iekārtotāju.  Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešami bāra krēsli, konferenču krēsli vai atpūtas krēsli – neapšaubāmi ir īstā izvēle , lai atrastu labāko piedāvājumu. (vairāk…)

By dnb5t1pr0, ago