Virtuve ir mājinieku iemīļota vieta, kur viņi savācas ap galdu, priekš tam, lai pārrunātu pagājušās nedēļas notikumus. Ģimenes noskaņa rada ēdiena pagatavošanas radošumu, un racionāli izvietota virtuves iekārta nezaudē funkcionalitāti ne par milimetru.

Ideāls virtuves vizuālais izskats savieno gatavošanas zonu kopā ar ēdamistabu kā arī tiek komplektēts iekļaujot visu vajadzīgo mebeles aprīkojumu. Virtuves iekārtā vienmēr atradīsies vieta ēdiena rīkiem, kas atvieglos saimnieces ikdienu pie tam priecēs mājiniekus. Atliek vienīgi izdomāt, kas tieši priekš Jums būs perfektā virtuves mēbeles iekārta?

Kāds ir paredzēts virtuves mēbeļu dizains un plānojums?

Pārdomāts virtuves mēbeļu izvietojums nodrošinās piemērotus apstākļus ērtai lietošanai. Profesionāli mēbeļu dizaineri izprot tāda veida jēdzienu kā “darba trijstūris”. Šāda veida trīsstūra objekta gali sastāv no 3 apzīmējumiem – plīts virsmas, ēdiena saldētavas kā arī virtuves izlietnes. Zonām jaizveido trīsstūris, jo tikai šinī izkārtojumā namamātei ēdiena gatavošanas brīdī varētu būt komfortabli darboties virtuvē. Kad jau ir izprasts plānojums virtuvei, būtu nepieciešams uzmanību pievērst mēbeles piemeklēšanai. Kāds tad stils būs vietā Jūsu virtuve un ēdamzonā? Tagad savu pieprasījumu ir sasniedzis high-tech dizains, kur virtuves mēbelēs galvenokārt tiek izmantots stikla izstrādājumi, piemēram, stikla virtuves paneļi, ugunsdroša plastmasa un metala elementi. Šis virtuves stils neparedz uzkrītošus akcentus, nepielietojamus virtuves elementus un arī attīstītas tehnikas izmantošanu. Pretējs virtuves iekārtas dizains būs “zemniecisks”, kurā tiks pielietoti daudzpusīgi piederumi, mēbeles no dabīgiem materiāliem, parasti tas ir koks. Keramiskie trauki, pašrocīgi izgatavoti paklāji un spilgti tekstilizstrādājumi, kas veicina miera kopā ar ērtuma klātbūtni. Kad tiek pasūtītas virtuves mēbeles, nav izmantoti tādi vārdi kā modernas mēbeles vai nefunkcionāli virtuves krēsli, Jums vajadzīgs dod priekšroku tam, kas patīk. Ēdienu gatavošana protams arī atrašanās šajā virtuvē ir domāta priekš Jums, nebūt ne neskaitāmiem padomu devējiem.

Virtuves mēbeles – materiālu atlase

Ekspluatācija, izskats un izturība ir un būs atkarīga no materiāliem, no kuriem tiek ražoti konkrēti Jūsu virtuves paneļi un pārējā virtuves iekārta. Pastāv ļoti daudzi materiāli no kā tiek ražotas fasādes virtuvei, piemēram, ir gan akrila vai lamināta, finiera, MDF vai alumīnija fasādes. Izvēloties virtuves iekārta pēc pasūtījuma, sākumā meistars dos padomus, kāds tieši materiāls tad ir labākais Jūsu virtuves iekārtai. Taču ne tikai būtisks moments ir konkrētais materiāls, izmantojot ko būs ražota tieši Jums paredzētā virtuves iekārta, nav iespējams iztikt bez šaubām arī bez dažādiem mehāniskiem elementiem, ar kā līdzdalību virtuves iekārtas atvilktnes var tikt atvērti. Kā piemēram, automātisko pacēlāju lietošana ikdienā Jums var būt neparasta, taču parocīga, pretēji push-up, kuru atvēršana kā arī aizvēršana var būt nēerta, jo plaukts var pats atverties nejauši to aiztiekot. Kad tiek pieņemts lēmums par nepārbaudītām modernām ierīcēm, padomājiet kāda būs to lietošana. Var būt, ka tieši skapīšu vai atvilktņu rokturu trūkums, priekš Jums veidos saprotamu neērtumu.

Patlaban jau ir ļoti daudzi veikali, kas praktizē mēbeļu tirdzniecību, kur var atrast mebeles uz pasūtījuma kā arī pasūtīt veikala telpās esošās virtuves iekārtas. Nav zināms, kas ir labāk, tā kā tiem, kam labāk pie sirds iet gatavi risinājumi, pieņemamāks variants būs tieši jau sagatavota virtuves mēbeļu iekārta, ko var apskatīties pirms pirkšanas. Savukārt, cilvēkiem, kam ir vēlme, lai virtuves iekārta ir neatkārtojama, labāk ir iegādāties mebeles uz pasūtījumi. Tā kā šinī gadījumā virtuves dizains tiek izveidots pamatojoties uz tieši Jūsu velmēm pie tam būs piemērots neparasta tipa telpām. Pēc virtuves uzstādīšanas, Jums būs vajadzīgs lauzt galvu par tāda veida momentiem kā virtuves galdi un virtuves krēsli. Pateicoties internetam, tā kā tagad tiek atvieglota sameklēšana, jo šobrīd mēbeļu veikali ir publicējuši savu piedāvājumu bez šaubām arī e-veikalos, kas ļaus Jums izvēlēties mēbeles pakārtoti Jūs iedomātam virtuves dizainam.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *