Izmantojot vienas un tās pašas vairākas sezonas pēc kārtas, to nodilums noteikti būs labi redzams, tādēļ savlaicīgi jāmeklē jauns komplekts. Turpretī jaunas auto riepas samazinās bremzēšanas ceļu un nodrošinās drošu auto vadīšanu jebkādos laikapstākļos. Pats vērtīgākais variants, ko piedāvā riepu serviss, ir dažādas mazlietotas riepas, kuras nodrošinās vajadzīgo komfortu. Lietotas riepas nekādā ziņā neietekmēs braukšanas kvalitāti, jo to reālais stāvoklis un protektora atlikums tiek rūpīgi pārbaudīts uz montāžas stenda. Plašā riepu garāža ir īstā vieta, kur izraudzīties lētas riepas savam auto, pietam tās ir ražojuši pasaulē augstu novērtēti zīmoli.

Vairāk lasi- https://www.fredariepas.lv/noderigi/

Kā riepas pielāgotas ziemai?

Šīs lietotas ziemas riepas noteikti būs atbilstošas visām normām, jo tām fiksētais atlikums atbilst likumā noteiktajam. Absolūti visas ziemas riepas izgatavotas ar daudz smalkākiem iegriezumiem protektorā, jo tie palīdz nodrošināt saķeri pat uz apsnigušiem ceļiem, tādēļ riepu noliktava šādus komplektus piedāvā arī kravas automašīnām. Ziemas apstākļiem auto riepas jāizvēlas pēc ļoti daudziem faktoriem, kā viens no svarīgākajiem ir tas, kādus ceļus ikdienā izmanto. Nav šaubu, ka riepas Dreiliņi rūpējas par visu klientu vajadzībām, tāpēc arī tādā gadījumā, ja piedāvājumā neredzi sev vajadzīgā diametra riepas, droši sazinies ar speciālistiem! Preču piedāvājumā ir arī dažāda stila un izmēra lietie diski, kas īpaši izturīgi pret rūsēšanu un garantē daudz vieglāku ātruma attīstīšanu. Iespējams Tev iepatiksies tieši lietoti auto diski, jo tie arī ir teicamas kvalitātes un ideāli papildina auto tēlu.

Kvalitatīvu vasaras riepu izvēle

Lietotas vasaras riepas vairāk piemērotas tiem, kas tiešām grib ietaupīt un iegūt augstas kvalitātes riepas, jo to protektora dziļums ir aptuveni 6-9 mm. Saprotams, ka vasaras riepas ilgāk saglabā savu sākotnējo veidolu, tāpēc tās ilgi veiks savas funkcijas. Riepas Ulbrokā paredzētas ilgam laikam, bet nemitīgi jāseko līdzi to izskatam un kvalitātei, lai iespējami labāk izvairītos no akvaplanēšanas draudiem. Riepu montāža ir svarīgs process, kura sākumā darbinieki izmanto hermētiķi, kas palīdz riepā noturēt sākotnējo spiedienu. Montāžas speciālisti savu pienākumu veic ļoti atbildīgi, tādēļ tiek paralēli apskatīti arī gaisa ventiļi un , piemēram, disku kvalitāte. Ja tiek veikta auto riepu maiņa, nepieciešama arī riepu balansēšana, bet šī procedūra ieteicama arī tad, ja braukšanas laikā jūtamas vibrācijas, auto sarežģīti vadīt utt.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *