Tieši konditoreja ir lieliska vieta, kurā varat satikties ar tuvākajiem draugiem un nogaršot dažādas uzkodas mierīgā gaisotnē. Konditorejas izstrādājumi paredzēti dažādiem pasākumiem, tādēļ varat pasūtīt kliņģeri, uzkodas, greznas tortes utt.

Konditorejas Rīgā piedāvājumā ietver arī jaunas un īpašas receptes, tāpēc pārsteigti būs ne vien Jūsu uzņemtie viesi, bet arī Jūs pats. Tortes pēc klienta pasūtījuma ir ļoti populāras, tādēļ konditori lieto ne tikai sen ierastas, bet arī absolūti jaunas receptes. Ar konditorejas darbinieku palīdzību var tikt rīkoti dažādi banketi, tādēļ nebūs pašam jādomā par ēdināšanas norisi, jo visu izdarīs tiešām pieredzējuši un radoši darbinieki.

Personalizētas tortes īpašai noskaņai

Tortes  un gardi pīrāgi uz pasūtījumu tiek sagatavotas pēc konkrētā klienta prasībām, līdz ar to visas izmantotās sastāvdaļas, glazūra un citi elementi tiek pieskaņoti pasūtītājam. Pasūtīt kūku ir pavisam elementāri, svarīgākais saprast, kas Jums garšo un ko aptuveni vēlaties redzēt, jo konditori spēj paveikt īstus brīnumus! Skaisti noformētās kūkas pēc pasūtījuma Rīgā tiek arī piegādātas uz konkrēto adresi, tāpēc nebūs jāraizējas par lielas tortes transportēšanu u.c. grūtībām. Ja gadījumā rodas tāds jautājums, kur šoreiz pasūtīt ļoti garšīgu kliņģeri, tad atbilde ir elementāra – dodieties uz konditoreju un izraugieties pašu gardāko piedāvājumu! Konditori patiešām cītīgi apvieno klienta noteiktās garšas, lai rezultāts būtu ideāls, tieši tas liek ikvienam justies ļoti īpašam un nozīmīgam savās svinībās!

Fantastisks bankets telpās vai dabā

Piedāvātā galda klāšana ietver dažādus svarīgus uzdevumus, tāpēc ļoti svarīgi iegaumēt katru klienta izteikto vēlmi. Izbraukuma banketi jāizplāno līdz sīkākajai niansei, lai Jūsu ēdiena izvēle, piegāde utt. neradītu problēmas. Banketu ēdienkarte iekļauj visdažādākos piedāvājumus, tāpēc varat atlasīt tos, kas Jums liekas vispiemērotākie. Uzkodas banketiem ir izsmalcinātas un tajā pat laikā vienkāršas, tādēļ tās viegli pielāgot dažādām dzīves situācijām. Skaidrs, ka galdu klāšana ikvienā izbraukumā noris ļoti veikli un profesionāli, tādēļ Jums nebūs ne par ko jāuztraucas.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *