Jau no seniem laikiem, meistariem, kas regulāri strādā ar koku, metālu un citiem amatniecības materāliem, ir bijusi īpaša vieta un arī statuss ražotāju vidū. Ja ir izdevība pie kalēja vai arī kāda cita amatniecības pārstāvja veikt pasūtījumu, kurš ir izgatavots vienā eksemplārā, prece un pakalpojums automātiski iegūst ekskluzīvu statusu. Mūsdienās īpaši pieprasīti kļūst dažāda veida metāla izstrādājumi, veidoti gan pēc speciāla pasūtījuma, gan gatavoti rūpnieciskos nolūkos. Kalēju sniegto servisu klāsts ir ārkārtīgi liels – interjēra priekšmeta, dizaina elementi, vārtu izgatavošana , logu restes, metāla konstrukcijas kā arī vēl daudz kas cits. Metāla sijas ir pieprasīts produkts celtniecības un būvniecības firmām.

 

Metāla kāpnes privātpersonām un uzņēmumiem.

Paturpināsim par trepēm un margām. Daudzu cilvēku prātos mājo maldīgs uzskats, ka vairākas metāla trepes izskatās vienādi kā arī tām nav vietas parastajās privātmājās, jo to izskats atgādinās ugunsdzēsības izejas trepes. Mūsdienās ir pieejamas ne vien neskaitāmas tehniskās iespējas metāla apstrādei, bet arī dizaina izstrādāšanai kā arī pēcāk to īstenošanai dzīvē. Metāla trepes var būt skaisti veidotas turklāt, visādi citādas pielāgotas pasūtītāja vēlmēm. Kāpnēm visādā ziņā ir jābūt apvienojumā ar margām. Margas var kalpot kā lielisks vizuālā noformējuma objekts, apvienojumā ar drošību. Margu izstrādāšanas dizainam nav ierobežojumu – viss, kā klients vēlas! Pasūtījums tiek pieņemts un arī veikts ņemot vērā dažādas pozīcijas.

 

Dzelzs vārti un arī žogi privātpersonām.

Pie metālapstrādes speciālista var vērsties arī brīžos, ja nepieciešams izstrādāt un izgatavot žogus un vārtus. Vai ir iespējams sameklēt vēl labāku sargu mūsu īpašumam par metāla vārtiem vai žogu, kurš tiek izveidots ņemot vērā visas īpašuma un apkārtnes īpatnības? Ja uz īpašuma zemes atrodas ēkas, kuru logi ir pavērsti virzienā, kurš nav regulāri pārredzams, iesakām iegādāties arī dzelzs restes, ko tiem uzstādīt. Nepareizi restes identificēt ar cietumu! Restes mūsu laikos tiek dekorētas ar mākslas elementiem kā arī veidotas dažādos veidos, nezaudējot to funkcionalitāti.

 

Metālmākslinieku piedāvājum firmām un arī privātpersonām.

Metālapstrādes gala produkti var būt ļoti daudzpusīgi. Ja vēlaties veikt pasūtījumu savai iecerei, dizaineri labprāt izveidos datalizētu skici, kurā samērā ērti iepazīt to, kā pasūtījums varētu izskatīties, gan arī to, kā tas iekļausies interjērā vai arī apkārtējā vidē.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *