Ražotāju vidū, amatnieki vienmēr ir bijuši vērtēti augstu, turklāt, ne tikai senos laikos, bet arī šodien. Arī mūsu laikos cilvēku māka rīkoties ar šiem materiāliem ir augstā vērtē, tādēļ kalēja un galdnieka darba rezultāts tiek uzskatīti pat kā ekskluzīvi pakalpojumi, vēl jo vairāk, ja pasūtījums tiek veidots vienā eksemplārā. Šodien īpaši populāri ir dažāda veida metāla izstrādājumi, veidoti gan pēc speciāla pasūtījuma, gan gatavoti rūpnieciskos nolūkos. Metālapstrādes meistaru darbu sarakstā varam uziet visu, sākot ar vairākiem interjera un arī mākslinieciskā priekšmetiem, gan vārtiem, žogiem, margām kā arī pat logu restēm un arī metāla konstrukcijām. Metāla sijas ir pieprasīts produkts celtniecības un būvniecības firmām.

Ieskaties – https://www.kaleji.lv/produkti/metala-margas/

Dzelzs trepes kā arī margas.

Paturpināsim par trepēm un arī margām. Metālapstrāde jau gadiem ilgi vairs nav pielīdzināma padomju laikos pierasto metāla izstrādājumu izskatam kā arī kvalitātei. Mūsdienās ir pieejamas ne tikai dažādas tehniskās opcijas metāla apstrādei, bet arī vizuālā noformējuma izstrādāšanai un arī pēcāk to īstenošanai dzīvē. No metāla būvētās trepes varētu būt dažnedažādi veidotas un arī pielāgotas klienta vēlmēm. Trepēm obligāti ir jābūt apvienojumā ar margām. Margas var kalpot kā lielisks dizaina elements, apvienojumā ar drošību. Kāpņu margas var tikt izgatavotas saskaņotas gan ar pašu kāpņu dizainu, gan arī lielākoties pielāgotas apkārt redzamajam interjēram. Pasūtījums tiek pieņemts un veikts ņemot vērā vairākas pozīcijas.

 

Dzelzs vārti un žogi dažādiem pasūtījumiem.

Metāla žogi un vārti ir vēl viena ievērojami plaša preču grupa.Savu īpašumu grib aizsargāt ik viens no mums un metāla žogs vai arī izturīgi metāla vārti ir vislabākais veids kā to īstenot. Aiz mūsu izgatavotajiem metāla žogiem, būsiet pasargāti no nevēlamiem visiem un liekiem skatieniem. Lielisks risinājums drošībai savā īpašumā būs metāla restu izgatavošana un uzstādīšana. Metāla restes nav vajadzības asociēt ar cietumu – tās visbiežāk ir uzstādītas logiem, kuri tiek vērsti uz ielas pusi, kur ir aktīva satiksme un gājēju plūsma. Arī logu restes būs pilnīgi iespējams radīt visdažādākajos veidos, lai izveidotu unikālu dizainu komplektā ar augstu funkcionalitāti.

 

Kalēju piedāvājumi aģentūrām un privātpersonām.

Metālapstrādes lietpratēji nodrošina plašu izgatavoto produktu klāstu. Mākslinieki un dizaineri vienmēr izveidos skici tam, kā pasūtījums varētu izskatīties realitātē, tai skaitā, var izveidot arī datorā veidotu paraugu tam, kā pasūtījums iekļausies apkārtējā vidē.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *