Vai kādreiz esat aizdomājušies, kas ir tā mēbele, bez kuras nevar iztikt? Viena no tādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Mūsu laikmetā krēsli vairs nav tikai vienkārša praktiska lieta, kas tiek izmantota tikai sēdēšanai – nē, šodien krēsli ir arī dizaina objekts, kas ļoti daudz ko pasaka par vietas iekārtotāju.  Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešami bāra krēsli, konferenču krēsli vai atpūtas krēsli – neapšaubāmi ir īstā izvēle , lai atrastu labāko piedāvājumu.

Kāpēc izvēlēties tieši šos krēslus? Pirmkārt, tā ir augstākā kvalitāte – uzņēmums garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, elegance – saplākšņa krēsli izceļas ar elegantām, liektām līnijām un formām, kas jebkurā interjerā iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, materiāls, no kā šie krēsli tiek veidoti, ir liekti līmētais finieris, tāpēc šie krēsli ir viegli pēc svara, kas ir būtiski, ja krēslus plānots pārvietot, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanai sniedz papildus ērtību. Vēl jo vairāk –  ražotā produkcija ir stila etalons, jo tos ir izstrādājuši starptautiski novērtēti un atzīti interjera dizaina mākslinieki, piemēram, Jakob Berg (Dānija),  Jakob Wagner (Dānija), O4I Design studio (Zviedrija), kā arī citi.

Kāpēc izvēlēties  radītos krēslus? Šis ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā.

Elegance. Saplākšņa krēslu līnijas un formas ir liektas un plūstošas. Šāda veida krēsli bagātina jebkuru telpu. Stila gardēži atzinīgi novērtēs šo krēslu dizainu, ko īpaši veidojuši pasaules vadošie dizaina meistari no Dānijas, ASV, Norvēģijas un citām valstīm.

Komforts – liekti līmētā finiera tehnoloģija nodrošina, ka saplākšņa krēsli ir izteikti viegli, tādēļ tas atvieglo krēslu pārvietošanu, turklāt tie veidoti tā, lai būtu ātri uzliekami viens uz otra un kompakti uzglabājami.

Un tomēr, lai gan mākslinieki ir ārzemju, paši krēsli tiek veidoti šeit pie mums – Latvijā. Šis ir vērā ņemams faktors, tāpēc ka tas ietekmē ne tikai mēbeļu piegādes cenas un laiku, bet tā ir arī ērta iespēja iepazīt noskatītās mēbeles klātienē pirms darījuma veikšanas, un vajadzības gadījumā jūs saņemsiet konsultāciju par individuāliem pasūtījumiem.

Dažāda veida krēsliem būs arī citas nianses, kam jāpievērš uzmanība – ja pirksiet krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad jāmeklē tādi, ko ir viegli tīrīt.

Iegādājoties konferenču krēslus, uzmanība jāpievērš citiem faktoriems – {tam, cik kompakti krēslus būs} glabāt saliekot vienu uz otra, vai tie nebojās grīdas segumu, vai krēslos ir komfortabli atrasties visu dienu?

 

Ja vēlies, lai krēsli kalpo ilgi un izskatītos lieliski, tad iesakām izvēlēties tos no firmas, kas ir šeit Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un gādā par nopietnu pieeju pret jebkuru klientu. Latvija vienkārši nav tik liela, tāpēc uzņēmums nevar  atļauties bojāt savu reputāciju.

Neapšaubāmi ir augstākās klases sadarbības partneris jebkurā situācijā, kad meklējat jaunus bāra krēslus, virtuves krēslus vai, piemēram, apmeklētāju krēslus, jo augstas kvalitātes krēsli un citas mēbeles, kā arī profesionāla apkalpošana te ir nemainīgas vērtības – sākot no pasakainiem atpūtas krēsliem un beidzot ar funkcionāliem apmeklētāju krēsliem.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir nozīmīgākā lieta visos gadījomos, kas nodrošina gādās par labu rezultātu – tas attiecas gan uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava firmas vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies meistarīgu un gaumīgu krēslu ražotāju !

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *