Patlaban ir pieejami tik daudz dažādi logi, ka griežas galva – alumīnija, koka logi vai arī ierastie platikāta logi. Tie atšķiras savā starpā gan pēc profiliem, cik liels ir stiklojums, kas, savukārt, ietekmē siltumizolāciju.

Mūslaiku tehnoloģijas ļauj mums izvēlēties logus no jebkura materiāla, to kvalitāte būs izcila, bet jau ir jāsameklē uzticams logu tirgotājs, pie tam ir pareizi jākopj pvc logi. Logi ir tā mājokļa daļa, kas pakļauta saulei, lietum, temperatūras svārstībām, tādēļ logu piemeklēšanai jāpieiet nopietni.

Alumīnija logi vai arī plastikāta logi, kas tad labāk iederēsies Jūsu mājā?

Pakešu logi mūsdienās pārsteidz mūs ar savu dažādību. Ir gan koka logi, tā arī alumīnija vai pvc logi, kā arī tie atšķiras pēc izmēra vai formas, tādejādi var būt piemēroti jebkurai ēkai. Bēt kādas ir to atšķirības? PVC logi ir un būs diezgan pieprasīti tirgū, tā kā tiem ir laba cena, ļoti laba siltumizolācija kā arī izturība, taču logu izvēle jāizdara ļoti pārdomāti, jo sliktas kvalitātes plastikāta logi var būt arī ar svina piemaisījumiem. Bet koka logi jau salīdzinot ar PVC var būt sataisīti jau ar lielāka izmēra vērtnēm un konstrukcijām. To ražošanā izmanto atjaunojamus resursus. Tacu šie logi ir ar zemu atmosfēras izturību, tos ir labi jākopj, ka arī tie ir dārgāki, nekā plastikāta logi. Alumīnija logiem ir daudz plusu – tie ir kā ievērojami izturīgi pret jebko, gan iespējams sataisīt lielas konstrukcijas, ka arī ir ļoti daudz veidu un krāsu, taču tie ir diezgan dārgi. Bez šaubām iespējams šos veidus arī apvienot, piemēram, alumīnija un koka logi. Taču svarīgākais ir atrast profesionālu un logi kalpos ilgi.

Pirms tam kā izvēlēties uzņēmumu, kurš Jums veiks logu montāžu, noskaidrojiet visu par to piedāvātajiem logiem. Kādus ražotājus tie piedāvā, vai arī kāds jau ir to produktu piedāvājums. Visbiežāk pvc logi reti, kad tiek uzstādīti bez palodzes, šai produkcijai arī jābūt piedāvājumā. Ir arī uzņēmumi, kas piedāvā arī metāla durvis dzīvoklim, ir parocīgi, ja kopā ar logiem var pasūtīt arī durvis vienuviet. Bez logu pirkšanas Jums noteikti būs nepieciešama arī logu montāža, to labāk pasūtīt pie tā tirgotāja, kurš Jums pārdeva, tā kā tādējādi tie būs atbildīgi par savu produkciju. Mēģinot atrast sev pakešu logus, pievērsiet uzmanību kompānijas darbības ilgumam, jo senāks tas ir, jo drošāk ir pie tiem iegādāties logus.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *