Būs grūti sameklēt to cilvēku, kurš atteiktos no gardu rollu vai suši porcijas. Mūsdienās sushi receptes jau ir palikušas tik daudzveidīgas, ka pat tiks piemeklēts ēdiens jebkurai gaumei.

Papildus ierastajiem suši, kā piemēram, Maki, kas ir jūras aļģu, rīsu, etiķa apvienojums, ir arī cita veida suši un rolli. Kā Piemēram, viens no populārākajiem veidiem ir Kalifornija Maki. Pie tam šī veida sushi bija izveidoti ne suši dzimtenē, bet Los Andželosā, kad suši receptes sāka izplatīties visā pasaulē. Tādējādi tika apmierināti kā rietumu suši mīļotājus, gan Austrumu pasaules.

Ienāc – https://www.sushibrothers.lv/dzerieni

Kā bez kļūdām lietot īstās suši receptes?

Slavenais pavārs Yohei Hanaya, kas 1820.gadā izdomāja nigiri sushi, ir saukts par sushi izgudrotāju. Tieši šis pavārs sāka izmantot jēlas zivis un pataisīja to ēdienu jau par ātrās ēdināšanas maltīti, ko var ātri apēst, ja kaut kur steidzies, taču pārējā pasaulē nigiri sushi uzsāka pielīdzināt delikatesei, kurai jau būs ļoti daudz veidu. Sushi galvenās receptes sastāvdaļas nemainīgi ir vienādas. Sumeshi ir īpašie japāņu rīsi priekš suši receptes, kam ir liels lipīgums. Nori ir aļģu lapas, ar kuru palīdzību tiks iesaiņota liela daļa suši veidu. Visiem iecienītā sojas mērce arī ir tiek izmantota, brīdī, kad nepieciešama suši pagatavošana Rīgā vai citur. Nav noliedzams, ka, nemaz nav suši receptes, kur nebūtu svaigu vai kūpinātu zivju, bet rietumos to aizvieto jau ar vistu vai bekonu. Protam, kādi suši bez Wasabi, kas tad ir spilgti zaļa mērce liekama klāt pie sushi. Šī mērce izgatavota no auga Wasabi, kam ir asa garša. Taču tālāk sushi receptes jau atšķirsies pēc pildījuma, piedevām un savīšanas metodēm.

Priekš tam, lai sushi piegade pilnībā atbilstu pasūtītāja vēlmēm, ir jāizpildās dažiem noteikumiem. Nemaz nav nozīmīgi vai arī interesē sushi piegāde Rīgā, vai arī citur, sākumā jau ir jānoskaidro, kādu laiku aizņems suši pagatavošana Rīgā vai arī citās pilsētās. Jāņem vērā, cik tālu ir uzņēmums, jo tuvāk tas būs Jums, bez šaubām jo ātrāk tiks piegādāti suši. Sūtot tāda veida pakalpojumu, kā sushi piegāde, vērsiet uzmanību tieši tam, piemēram, kā agents runā ar Jums, sarunai jābūt laipnai un korektai. Dodot priekšroku suši piegādei internetā, būtu jāpievērš uzmanība trauku un pašas piegādes izmaksām. Daži uzņēmumi atved sushi pilnīgi bez maksas, bet tad, piemēram, jāiepērkas uz noteiktu summu. Ievērojami parasti tiek piedāvātas sushi akcijas, tās vienmēr ir izdevīgi. Nesūtiet pavisam ļoti lētus suši vai rollus, ņemot vērā to, ka kvalitatīvu sushi gatavošana Rīgā nebūs par velti. Pievērsiet pastiprinātu uzmanību citu cilvēku atsauksmēm par piegādes uzņēmumu. Vienalga, kad īsti nezinat, kur var atrast sushi Rīgā, skatieties online.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *