Jau gadu simtiem ilgi, dažāda tipa kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla teju visiem tirgotājiem, kā arī tā ir neatņemama importa un eksporta sfēras attīstības sastāvdaļa.

Visas preces, kas atrodamas veikalu plauktos, tajā skaitā arī vietējās, ir vairāku loģistikas procesu iznākums. Loģistikas pakalpojumi sevī ietver katru soli no mantas radīšanas, līdz nokļūšanai līdz patērētājam. Lielākos uzņēmumos šo darbu veic atsevišķas  loģistikas kompānijas, savukārt, mazāka izmēra firmas un ražotnes, labprāt izmanto loģistikas firmu konsultācijas. Lai klienta pieredzi servisa saņemšanā padarītu vēl  patīkamāku, tiek piedāvāti dažādi saistīti pakalpojumi, piemēram, starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, konteineru pārvadājumi un arī kravas taksometrs. Tiek nodrošināti visa tipa kravu pārvadājumi, ieskaitot gaisa un jūras ceļus. Vienas no izdevīgākajām ir tieši dzelzceļa kravas .

AR KO ATŠĶIRAS TRANSPORTĒŠANAS VARIANTI?

Daudzpusīgi loģistikas risinājumi tiek piemēroti konkrēta klienta aktuālajām vajadzībām, lai sniegtais pakalpojums būtu piemērotākais un atbilstošākais optimāla risinājuma saņemšanai Loģistikas pakalpojumi sevī ietver arī kravu apdrošināšanu un muitas brokeru servisu. Visi pakalpojumi tiek piemēroti, balstoties uz kravas specifiku, kas sevī ietver arī negabarīta kravas transportēšanu. Krava var tikt transportēta ar avio, auto, dzleceļu, arī ar velosipēdu, ja ir tāda nepieciešamība – viss process, neatkarīgi no pārvadāšanas paņēmiena, tiek uzraudzīts no A-Z, līdz ar to nodrošina apmierinātus klientus un sadarbību nākotnē.

KĀ TIEK PĀRVADĀTAS KRAVAS VISĀ PASAULĒ?

Protams, ka kravu transportēšanas varianti savā starpā atšķiras. Ņemot vērā to, ka kravas, ko nepieciešams pārvadāt, ašķiras, ir iespējams atrast piemērotāko pārvadāšanas veidu, tādējādi rodot visoptimālāko sniegumu pircēja vajadzībām. Vispopulārākais kravu pārvadāšanas veids, noteikti ir auto kravas. Šāds kravu pārvadāšanas veids ir viegli organizējams ne tikai pārvadāšanai pa Eiropas ceļiem, bet arī citur pasaulē. Savukārt, par drošāko un ātrāko kravu pārvadāšanas formu, tiek uzskatīti avio pārvadājumi, kas bieži vien tiek izmantoti sensitīvas kravas pārvadāšanai. Protams, nedrīkst aizmirst dzelzceļa pārvadājumus, kas ir salīdzinoši lēts un kvalitatīvs risinājums kravas pārvadāšanai, ne vien vagonos, bet arī cisternās un uz platformām. Nedrīkst nepieminēt arī vissenāko kravas pārvadāšanas veidu – jūras ceļus. Pakalpojums tiek nodrošināts ne tikai kravu pārvadāšanai uz lielākajām eiropas, bet arī uz pasaules ostām Malaizijā, Singapūrā un pat ASV.

Categories: Bez tēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *